Roxia Pharma

Webová stránka značky: Roxia Pharma

Roxia Pharma RIVA-FLEX je unikátní šestisložková kloubní výživa s antioxidanty. Ve společnosti Roxia Pharma s.r.o. jsme vyvinuli řešení, které lidem přispívá k potlačení problémů s pohybem vznikajícím jako následek stárnutí či nadměrného zatěžování kloubů (nadváha, sport)  

logo riva-flex

RIVA-FLEX je určen k usnadnění přiměřeného pohybu u pacientů s akutními, a zejména chronickými bolestmi pohybového systému, často souvisejícími se sedavým způsobem života, či artrózou ve vyšším věku. 

ZAČAROVANÝ KRUH - Artróza vzniká nadměrným zatěžováním pohybového systému, zejména následkem nadváhy, těžké práce, či přílišné sportovní aktivity. Bolest při pohybu, jako následek artrózy, vede k omezené pohyblivosti a k vyhýbání se fyzickým aktivitám. Absence pohybu ovšem vede k nabírání dalších kilogramů, zhoršení artrózy a zesílení bolesti. Tento kruh se stále opakuje. Je třeba jej v některém bodě přerušit a vystoupit z něj. S nadváhou ze dne na den nic neuděláte. Máte-li těžkou práci, ze dne na den ji těžko vyměníte. Sportovní aktivita, zejména živí-li Vás, zřejmě také bude pokračovat.

Bod, ve kterém můžete tento začarovaný kruh přerušit, je potlačení bolesti prostřednictvím vhodné kloubní výživy. Poté budete mít chuť se mnohem více pohybovat a máte-li nadváhu, pak ji snížit. Pouhé snížení váhy omezuje zatěžování kloubů a bolest se snižuje. Vhodným výběrem aerobních pohybových aktivit dále hubnete, progresi artrózy zpomalujete a lépe se Vám žije.

Produkty z nabídky v odkaze ZDE : RIVA FLEX :

Žádné produkty značky Roxia Pharma nebyly nalezeny...