Alavis Maxima

Alavis MAXMIA. Kloubní výživa čistě pro lidské užití. Určeno a vyrobeno v potravinářské kvalitě. Produkty od firmy, které koňáci dobře znají. Znají je i kulturisti, starší lidé i lidé v produktivním věku, rekreační i vrcholoví sportovci. "Alavis Maxima nechutná, ale pomáhá" a "Značka vítězů" je výstižný, známý, pravdivý slogan.

Alavis Maxima - promo video výrobce

 

Nejprodávanější

8 položek celkem

Cena

3892350
13892350

Značky

Položek k zobrazení: 8
ALAVIS MAXIMA Triple Blend Extra silný 700g
Tip
1 195 Kč / ks

Komplexní výživa pro lidské klouby. Doplněk stravy v prášku.

317MAX
ALAVIS MAXIMA Triple Blend Extra silný 2 x 700g
Tip
ZDARMAZDARMA
2 350 Kč / ks

Komplexní výživa pro lidské klouby. (Doplněk stravy)

317MAX2
ALAVIS MAXIMA Bestier Tribulus 60 kapslí
Tip
475 Kč / ks

Vysoký obsah steroidního saponinu protodioscinu (standardizován na min. 40 %) je garancí kvality produktu. Doplněk stravy.

V403
ALAVIS MAXIMA CelaFix 30 kapslí
389 Kč / ks

Doplněk stravy pro rychlou úlevu pohybového aparátu s 24hodinovým účinkem.

V409
ALAVIS MAXIMA Gummies 60 tablet + 30 kapslí
Novinka
540 Kč / ks

Doplněk stravy s kyselinou hyaluronovou a Collagen support pro zdravé klouby a pružnou pleť. Pružnost, která chutná...

V412
ALAVIS MAXIMA PROSTAProtect™ 30 kapslí
Novinka
411 Kč / ks

Doplněk stravy pro správnou funkci prostaty a reprodukčního systému.

V413
ALAVIS MAXIMA Spalovač tuků 40 kapslí
Novinka Tip
595 Kč / ks

Doplněk stravy, který obsahuje mikroenkapsulovaný kofein s prodlouženým uvolňováním a koncentrovaný extrakt papriky s kapsaicinem s postupným uvolňováním účinné látky bez...

V951
ALAVIS MAXIMA Whey Protein Concentrate 80% 1500g
1 380 Kč / ks

Syrovátkový proteinový koncentrát 80 %. Přispívá k růstu a rozvoji svalové hmoty a zdravých kostí.

V952

Alavis MAXIMA Triple Blend Extra silný pro lidi - Novinka roku 2021 vycházející z roky osvědčené koňské receptury. Nechutná, ale pomáhá je výstižný slogan. Pro jezdce ale i sportovce a starší lidi nabízíme novinku Alavis MAXIMA Triple Blend extra silný. Určeno k vnitřnímu užití pro lidi (označeno MAXIMA). Tyto produkty vychází z roky vyzkoušené receptury pro koně z přípravku zajišťující regeneraci pohybového aparátu. S využitím těhto vyzkoušených přípravků výrobce uvedl na trh řadu v potravionářsky čisté kvalitě MAXMIA. 

Alavis Maxima - promo video výrobce

Alavis MAXIMA Bestier Tribulus 60 kapslí - pro muže i ženy, při zvýšené fyzické zátěži, pro sportovce. Doplněk stravy. Normální plodnost a reprodukce, udržení normální hladiny testosteronu v krvi, ochraně buněk před oxidativním stresem, normální syntéze bílkovin. 

Alavis™ Maxima Whey Protein přispívá k růstu a rozvoji svalové hmoty a zdravých kostí. Je snadno rozpustný, nezpůsobuje trávicí potíže a je lehce stravitelný, chutná výborně, neutrálně, voní po kvalitním mléce z farmy.

Alavis Maxima CelaFix je doplněk stravy pro rychlou úlevu pohybového aparátu s 24 hodinovým účinkem.

Alavis Maxima Spalovač tuků je doplněk stravy, který obsahuje mikroenkapsulovaný kofein s prodlouženým uvolňováním a koncentrovaný extrakt papriky s kapsaicinem s postupným uvolňováním účinné látky bez žaludečních potíží.

Alavis Maxima Trau-Max - Kosmetický přípravek, "krém na klouby" rychle a účinně napomáhající tlumit diskomfort svalů, šlach a kloubů. Efekt již do 30 min. Vychází z koňského Alavis Traumagelu