Verm-X pro kočky

Verm-X je přírodní produkt, alternativa k synteticky vyráběnému odčervení pro kočky. Slouží proti střevním parazitům. Je složen ze směsí bylinných přísad. Granule mohou být podávány přidáním do krmiva nebo samostatně jako pamlsek. Bylinky podporující zažívací hygienu koček.

Nejprodávanější

4 položek celkem

Cena

2793157
12793157

Značky

Položek k zobrazení: 4
Verm-X Přírodní granule pro kočky proti střevním parazitům 60g
279 Kč / ks

Přírodní produkt pro kočky proti střevním parazitům ve formě granulí.

VE-02
Verm-X Přírodní granule proti střevním parazitům pro kočky 120g
443 Kč / ks

Přírodní produkt pro kočky proti střevním parazitům.

VE-14
Verm-X Přírodní granule proti střevním parazitům pro kočky 650g
1 972 Kč / ks

Verm-X je přírodní produkt pro kočky proti střevním parazitům.

VE-15
Verm-X Přírodní granule proti střevním parazitům pro kočky 1kg
ZDARMAZDARMA
3 157 Kč / ks

Verm-X je přírodní produkt pro kočky proti střevním parazitům.

VE-16

Verm-X je přírodní produkt proti střevním parazitům. Pro kočky

Verm-X® vytváří ve střevech a v trávicí soustavě prostředí, s jehož pomocí lze předcházet různým nemocem a střevním parazitům. Pravidelným podáváním produktu Verm-X® bude prostředí v trávicí soustavě neustále udržované a bude vytvářet neustálou ochranu. Na rozdíl od jiných farmaceutických přípravků, které působí až příliš agresivním očišťovacím efektem, Verm-X® je k trávicí soustavě zvířat velmi jemný.

Hledáte přírodní alternativu klasického odčervení domácích zvířat? Chcete se vyhnout podávání dalších chemických přípravků v už tak chemickém a přetechnizovaném světě? Právě pro Vás a Vaše mazlíčky tu máme ideální, zdravé a zároveň chutné řešení! Klasické odčervovací tabletky fungují na principu chemického usmrcení parazitů a jejich následného vyloučení z organismu. Potíž je v tom, že klasickým odčervením se zbavíme pouze 70-80 % parazitů a rozhodně ne všech. Další nevýhodou je fakt, že klasické odčervení zvíře nechrání dlouhodobě a efekt zmizí velmi krátce po odčervení. Fakticky tak může dojít k situaci, že se zvíře nakazí několik dní po odčervení a až do další aplikace se parazité v organismu vesele množí.

Nenabízíme syntetické odčervovací produkty (tablety, pasti) - tyto jsou k dostání u Veterináře