Dokas

Dokas - naše pamlsky pro psy a kočky s láskou vyráběné, s láskou mlsané. Ve spolupráci s SGS INSTITUTEM FRESENIUS. Neslibujeme kvalitu. Dáváme ji do našich výrobků. 

S kvalitou pro Nejlepší značku roku 2022. Titul Nejlepší značka získá každý rok 100 nejúspěšnějších značek, které jsou představeny v novinách Lebensmittelzeitung. Ocenění ukazuje, že značky se vyvinuly ve prospěch spotřebitelů a jsou obzvláště úspěšné v maloobchodě. S každým z vašich nákupů jste nás podpořili, že Dokas byl zvolen nejlepší značkou v kategorii Dog Food Dry Snacks. Jsme na to hrdí. Děkujeme vám za důvěru, kterou jste nám vy i váš čtyřnohý přítel projevili.

Vyznamenání „Das Werte Kaninchen“ je udělováno společnostem, které využívají druhově vhodné systémy chovu nebo které se k tomu zavázaly. Organizace Compassion in World Farming vyznamenala společnost Dokas jako prvního výrobce zvířecích krmiv za její snahu o druhově vhodný chov králíků.

 

Cena

25134
125134
6 položek celkem
Pochoutka Dokas kostičky s hmyzem a mrkví 100g
97 Kč / ks

Velmi chutné mrkvové kostičky, které obsahují sušené cvrčky a moučné červy. Snadno stravitelná odměna pro všechny psy, kteří ocení kvalitní proteiny, hodnotné mastné kyseliny a...

128483
Pochoutka Dokas kuř. rolky s náplní z hovězí,tuňák 10g
25 Kč / ks

Delikátní měkké rolky s neodolatelnou náplní z hovězího masa a tuňáka. Lahodný šťavnatý pamlsek a zdravá odměna i pro vybíravé kočky.

128493
Pochoutka Dokas kuřecí prsa kousky 70g
80 Kč / ks

Kvalitní pamlsky z kuřecího masa jsou chutnou odměnou pro psy. Ideální při výcviku nebo pro zdravé mlsání.

128466
Pochoutka Dokas losos proužky 100g
134 Kč / ks

Čisté rybí maso a kůže doplněné o fruktooligosacharidy pro zdravé zažívání. Vysoký obsah omega 3 nenasycených mastných kyselin pro zdravou kůži a srst.

128478
Pochoutka Dokas Minis kostičky z kachních prsou 70g
80 Kč / ks

Mini kostičky ze šťavnatých kachních prsíček jsou ideální pamlskem, který ocení zejména Ti z Vás, kteří pamlsky nešetří! Díky jejich malému rozměru můžete pejska odměňovat a...

128489
Pochoutka Dokas mrazem suš. kuř. srdíčka pro psy 22g
86 Kč / ks

Kuřecí srdíčka jsou neodolatelným pokušením pro psy všech věkových i velikostních kategorií. Jedná se o zdravý, chuťově výrazný pamlsek, který odmítne málokterý mlsoun.

128490

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem