Paletový prodej REMA CB

Paletový prodej REMA CB Paletový prodej REMA CB

Cukr

Vhodný pro včelaře, pekaře, cukrářské výrobny, výrobce cukrové vaty, zemědělce a zemědělské výrobny krmných směsí. Máme zajištěné dodávky pod kontraktem na období 2022-2023. Pro trvalé odběratele cukru (výrobny, zemědělské podniky) nabízíme individuální ceny, přihlédneme k odběrům, platební morálce a náročnosti přípravy. Nakládáme vysokozdvižným vozíkem, obvykle na vratné EUR paletě. (V nabídce již bohužel nemáme cukr hrubý. Výroba již byla ukončena z ekonomických důvodů). 

Přejít do kategorie >

Paletový prodej cukru
 
Paletový prodej - jemná sůl

Sůl jemná

Vakuová jedlá sůl se přednostně používá v technologiích, při nichž se sůl přivádí do procesu zpracování v rozpuštěné formě nebo kde se rychle spojuje s kapalinami. Obzvláště je vhodná do polévek, omáček, dresinků, marinád, mléčných, sýrařských, uzenářských a masných výrobků, do konzerv a hotových jídel. ESCO jedlá vakuová sůl je nabízená bez jodu a tím je vhodná i do solinátorů bazénů a do jezírek.

Přejít do kategorie >

 

Sůl hrubá

Hrubá kamenná jedlá sůl je určena k tzv. suchým technologiím a do procesu zpracování se přivádí v pevné formě. Pečení chleba, koláčů a jiného pečiva je typickým příkladem. Jedlá sůl kamenná se ale používá i v jiných speciálních oblastech, např. při zpracování ryb nebo při výrobě kořenících směsí. Vedle běžných kamenných jedlých solí nabízí společnost ESCO kamennou sůl v přírodním stavu bez přísad.

Přejít do kategorie >

Paletový prodej - hrubá sůl
 
Paletový prodej - sůl tabletová regenerační

Sůl tabletová regenerační

Pro mnohé průmyslové procesy, ale i v domácnosti je potřebná měkká voda. Tvrdost vody se liší region od regionu, takže je zapotřebí provádět speciální úpravy k zajištění měkké vody. Princip změkčování vody se v uplynulých letech zvýšenou měrou osvědčil a dosahuje hygienické výsledky nejvyšších nároků na vodu. Prostřednictvím procesu výměny iontů se z vody odstraňují látky způsobující tvrdost vody – vápník a hořčík. Skvělý produkt pro dezinfekci vody a výrobu solanky.

Přejít do kategorie >

 

Sůl posypová

Posypová sůl, zejména ta od společnosti ESCO, je mimořádně účinná technická sůl z čistých hrubých krystalů soli, případně ze směsi jemných a hrubých zrn. Zatímco se jemné krystaly starají o okamžitý účinek rozpouštění, zaručují větší krystaly požadovaný dlouhodobý účinek při silnějších vrstvách ledu a sněhu. Vhodná pro posyp chodníků a vozovek v zimní údržbě jako prostředek k zajištění sjízdnosti a schůdnosti. Nabízíme balenou posypovou sůl pro zimní období úklidovým společnostem, skladovacím firmám a soukromníkům.

Přejít do kategorie >

Paletový prodej - posypová sůl