Canvit s.r.o.

Canvit doplňky stravy zvířat určené pro každodenní péči. Řady Veterinary Line, Health Care, Snacks, B.A.R.F.

Typická onemocnění zvířat, zejména pak tzv. civilizační choroby, jsou důsledkem nesprávné životosprávy, oslabené imunity v kritických životních situacích, vitamínových a živinových deficitů. Pomocí spektra přípravků Canvit umíme řadě těchto nemocí účinně předcházet a podporovat zdraví. Prevence ve formě výživových přípravků Canvit je efektivní cestou k dlouhému a spokojenému životu Vašich domácích mazlíčků.

Řada doplňků výživy Canvit  podporuje zdraví a předchází tak nejčastějším zdravotním problémům našich mazlíčků. Typická onemocnění zvířat, zejména pak  tzv. civilizační choroby, jsou důsledkem nesprávné životosprávy, oslabené imunity v kritických životních situacích, vitamínových a živinových deficitů.

Pomocí spektra přípravků Canvit umíme řadě těchto nemocí účinně předcházet a podporovat zdraví.  Prevence ve formě výživových přípravků Canvit je efektivní cestou k dlouhému a spokojenému životu Vašich domácích mazlíčků.

Veterinary Line

Brožura ZDE

Vitamínové doplňky pro psy i kočky navržené s ohledem na maximální účinnost pro daný zdravotní problém. Receptury obsahují balancovaný poměr vitamínů, minerálů i stopových prvků s ohledem na vysokou účinnost a vstřebatelnost bioaktivních látek v organismu. Ideální pro prevenci v případě vyššího rizika onemocnění i pro podporu léčby v raném stadiu.

Health Care Snacks

Brožura ZDE

Funkční, měkké a chutné pamlsky pro každodenní péči, obohacené o komplex účinných látek, bylin a výtažků pro účinnou prevenci nejčastějších zdravotních obtíží. Váš pes i kočka si každý den radostně přiběhnou pro vytouženou odměnu a vy budete mít jistotu, že pro jeho zdraví děláte to nejlepší. Zdravý a chutný pamlsek je tak Vaším ideálním pomocníkem pro každý den.

B.A.R.F.

Brožura ZDE

Originální lékárna z přírodních produktů, ze sušeného ovoce, zeleniny, bylin, olejů a funkčních biologicky účinných látek. Všechny účinné složky jsou zachovány v přírodní formě a 100% koncentraci bez přidání nosičů a jiných nepotřebných látek. Canvit B.A.R.F. řada poskytuje kompletní sortiment produktů pro B.A.R.F. krmení a holistický přístup ke zdraví zvířat.

Cena

486487
1486487
1 položek celkem
Nutri Horse BIOTIN 1 kg
Nutri Horse BIOTIN 1 kg
Momentálně nedostupné
486 Kč / ks

Speciální biotinový přípravek udržuje dobrý stav kůže, srsti a rohoviny kopyta. Zinek a měď jsou obsaženy ve vysoce využitelné organické formě.

252_J

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem