Meowing heads kapsičky pro kočky

Meowing heads kompletní vlhké krmivo pro všechny kočky. Kapsičky plné masa pro kočky a koťata. Do všech našich vlhkých i suchých receptur se používají pouze ty nejkvalitnější suroviny. Balíme je se spoustou přírodního, lahodného masa a zeleniny ze zahrádky.

Nejprodávanější

4 položek celkem

Cena

4546
14546

Značky

Položek k zobrazení: 4
MEOWING HEADS Paw Lickin’ Chicken kapsička 100g
45 Kč / ks

Kompletní vlhké krmivo pro koťata a dospělé kočky

94664
MEOWING HEADS So-fish-ticated Salmon kapsička 100g
45 Kč / ks

Kompletní vlhké krmivo pro koťata a dospělé kočky

94665
MEOWING HEADS Surf & Turf kapsička 100g
45 Kč / ks

Kompletní vlhké krmivo pro koťata a dospělé kočky

94666
MEOWING HEADS Top Cat Turkey kapsička 100g
45 Kč / ks

Kompletní vlhké krmivo pro koťata a dospělé kočky

94667

Meowing heads kompletní vlhké krmivo pro koťata a dospělé kočky

Barking heads Kompletní vlhké krmivo pro všechny dospělé psy. Pet Food (UK) Ltd Barking Heads (v doslovném překladu Štěkající hlavy) je superpremiové krmivo pro psy (i pro ty, co neštěkají). Oproti tomu Meowing Heads, jak mnozí z vás už tuší, jsou v překladu Mňoukající Hlavy, a je to superpremiové krmivo pro kočky. Kromě suchého krmiva, tedy granulí pro psy a kočky, máme také úžasné kapsičky pro psy (i kočky).

Do všech našich vlhkých i suchých receptur se používají pouze ty nejkvalitnější suroviny. Balíme je se spoustou přírodního, lahodného masa a zeleniny ze zahrádky. Většina krmiv pro psy a kočky používá plniva a tuky jako substance + nechutné přísady pro chuť. V Barking Heads používáme pouze přírodní suroviny, protože milujeme zvířata. Vyráběno z přírodních surovin, bez přidaných barviv a konzervantů a dochucovadel. Vyrábíme z plně vysokoproteinových bílkovin s přídavkem ovoce, zeleniny, bylinek, vitamínů a minerálů. Prověřeno veterinárními lékaři z Velké Británie, odkud se dováží.