Kronch Henne Pet Food

Henne Pet Food A/S je dánská rodinná firma s výrobními závody v Outrup v Dánsku a distribučním oddělením ve Flensburgu v Německu. Naší specialitou je výroba krmiv a krmiv pro psy a kočky na bázi pravého čerstvého lososa. KRONCH krmivo pro psyChutné kompletní krmivo zejména pro psy na základě čerstvého lososa s vysokým obsahem kyselin EPA a DHA. Kronch pochoutky pro psy. 

Čerstvého, protože lososa si necháváme doručovat přímo k našim dveřím od našeho dobrého souseda a obchodního partnera, který je jedním z předních evropských producentů lososa pro potravinářský průmysl.

Naše výroba krmiva pro domácí zvířata začala již v roce 1993 a od samého počátku bylo naší filozofií vyrábět krmivo s respektem k přírodě as láskou ke zvířatům, která krmíme. Proto používáme pouze suroviny nejvyšší kvality, z nichž mnohé jsou vyráběny lokálně. Naším cílem je podporovat naši místní komunitu, kdykoli je to možné, a proto jsou našimi dodavateli čerstvého lososa a mnoha dalších produktů místní obyvatelé. Veškerý náš čerstvý losos je pečlivě zpracován v naší továrně, aby se zajistilo, že pozitivní vlastnosti lososového oleje a lososových bílkovin se přenesou do našeho krmiva.

Naším posláním je konzervativně růst tempem, které vyhovuje naší organizaci. Díky tomu máme obchodní partnery po celém Dánsku a v současné době vyvážíme naše produkty do 26 zemí celého světa.

Cena

138215
1138215
3 položek celkem
KRONCH Pemmikan 400g
KRONCH Pemmikan 400g
Skladem (>5 ks)
196 Kč / ks

Kronch Pemmikan je energetický blok pro psy, kteří opravdu potřebují pracovat nebo potřebují z jiných důvodů koncentrovanou energetickou podporu.

121763
KRONCH pochoutka Treat s lososovým olejem 100% 175g
138 Kč / ks

Kvalitní odměna pro psa se 100% obsahem lososa bohatá na Omega 3 a Omega 6 mastné kyseliny.

60139
KRONCH pochoutka Treat s lososovým olejem 100% 600g
215 Kč / ks

Kvalitní odměna pro psa se 100% obsahem lososa bohatá na Omega 3 a Omega 6 mastné kyseliny

60138

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem