Křepelky Energys

Krmné směsi pro křepelky kompletní od De Heus mezinárodní společnosti vyrábějící i u nás v ČR s využitím poznatků z celého světa pod značkou Energys. Energys křepelka Mini drcená krmná směs, Energys křepelka gold v originálním balení 25 kg.

VŠE pro chov křepelek ZDE : ...

Nejprodávanější

6 položek celkem

Cena

240870
1240870

Značky

Položek k zobrazení: 6
Energys Křepelka Gold drcená krmná směs pro křepelky
Velmi žádané
495 Kč / ks

Krmná směs pro křepelky drcená podporující vysokou snášku. Krmte od 7. týdne věku. Pro odchov a výkrm doporučujeme náš výrobek Křepelku Mini. Neobsahuje kokcidiostatikum.

1559_DEH
Energys Křepelka Mini krmná směs pro křepelky drcená
575 Kč / ks

Kompletní krmná směs pro odchov a výkrm křepelek do 6. týdne věku Jemně drcená. Svým složením napomáhá rychlému růstu a správnému rozvoji organismu. Neobsahuje kokcidiostatikum....

1557_DEH
Energys Křepelka Gold drcená kemná směs pro křepelky
240 Kč / ks

Krmná směs pro křepelky drcená podporující vysokou snášku. Krmte od 7. týdne věku. Pro odchov a výkrm doporučujeme náš výrobek Křepelku Mini. Neobsahuje kokcidiostatikum.

1559_DEH_10
Energys krepelka mini drcena krmna smes pro krepelky
270 Kč / ks

Krmná směs drcená pro křepelky.  Upozorňujeme, že výrobce nenabízí 10 kg balení, bude připraveno z velkého bal = dostanete v náhradním obalu.

1557_DEH_10
Energys Bažant MINI drcená krmná směs
590 Kč / ks

Drcená krmná směs určená pro odchov mladých bažantů a koroptví do 5. týdne věku. Obsažené živiny podporují rychlý růst. Obsahuje kokcidiostatika.

1560_DEH
Energys Drůbež Uni 30 krmný koncentrát
870 Kč / ks

Sypký koncentrát pro výkrm všech kategorií drůbeže, který obsahuje sóju nejvyšší kvality. Míchá se s obilím v poměru 20 – 40 % (dle druhu nebo fáze výkrmu). Přispívá k rychlému...

1524_DEH

Krmná směs pro křepelky Energys je kompletní dělíme podle věku drůbeže. Pro nejmenší doporučujeme kompletní krmnou směs Energsy Křepelka Mini do 7  týdne a Energys Křepelka Gold 25 kg od 7. týdne stáří. Tyto krmné směsi neobsahují kokcidiakostatika, jde o kompletní krmnou směs v období odchovu a výkrmu. Je velmi vhodná i pro podporu snášky vajec. Křepelky, koroptve a bažanty lze alternativně krmit i bažantí krmnou směsí Energys Bažant Mini a Maxi, případně použít Energys Bažant Repro. 

Energys krmné směsi pro křepelky kompletní od De Heus mezinárodní společnosti vyrábějící i u nás v ČR s využitím poznatků z celého světa pod značkou Energys. Energys křepelka Mini drcená krmná směs v balení pouze 25 kg, Energys křepelka gold v originálním balení 10 kg a 25 kg.

VŠE pro chov křepelek ZDE : ...