Mlýn Hamr

Mlýn Hamr ovesné vločky krmné pro zvířata, pro psy.

Naše firma je svou specifikací a specializací jediná v celé ČR. Svým strojovým vybavením umožňuje pružně vyhovět svým zákazníkům v jejich požadavcích na kvalitu, kvantitu i ve výběru sortimentu. 

Vlastníme ojedinělé technologické zařízení specializované pro loupání ovsa nebo i dalších obilovin, např. pšenice špaldy. Naše výroba loupaných a broušených RAW potravinářských ovesných vloček, ovesných vloček pro krmné účely, pšenice a pšeničného šrotu je neustále zdokonalována. Novým programem je čištění a prodej rýže, bílé rýže a rýže parboiled pro naše odběratele z celé ČR.

Na základě spolupráce se zákazníky a jejich specifických požadavků probíhá vývoj výroby suroviny s určenými vlastnostmi, potřebnými pro různé typy výrobků. 

Mlýn Hamr je poháněn elektrickou energií, kterou z části dodává i malá vlastní vodní elektrárna pomocí turbíny systému Francis. Jakožto přímý prodejci s vlastní částečně soběstačnou výrobou si můžeme dovolit nabídnout jedny z nejlepších cen na trhu při zachování nejvyšší kvality produktů..

Cena

195540
1195540
2 položek celkem
Ovesné vločky krmné 15 kg
540 Kč / ks

Hydrotermicky ( horkou párou ) vločkovaný oves. Vynikající doplněk pro domácí i hospodářská zvířata, především koně, hlodavce, drůbež a ryby. Vločky jsou čištěné, bez slupek a...

100582_REM
Ovesné vločky krmné 5 kg Mlýn Hamr
195 Kč / ks

Hydrotermicky ( horkou párou ) vločkovaný oves. Vynikající doplněk pro domácí i hospodářská zvířata, především koně, hlodavce, drůbež a ryby. Vločky jsou čištěné, bez slupek a plev

317MAX7180

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem