Rukavice na srst pro kočky

Rukavice vyčesávací pro kočky jsou určené na středně dlouhou a dlouhou srst. Vyčesává, odstraňuje vypadané chlupy a vyhlazuje srst.

Nejprodávanější

5 položek celkem

Cena

82494
182494

Značky

Položek k zobrazení: 5
Rukavice vyčesávací koženka s gumou Trixie 1ks
82 Kč / ks

Rukavice je určena především pro krátkosrstá plemena, kterým hřeben nebo kartáč způsobuje bolest. Tato vyčesávací rukavice s gumou pečuje o srst při hlazení srsti. Podporuje...

1579
Beeztees Vyčesávací rukavice pro kočky šedá 25x18cm
165 Kč –4 %
157 Kč / ks

Kvalitní palčáková rukavice na vyčesávání a masírování kočky.

KF-465998
Rukavice na odstranění chlupů oboustranná TR
147 Kč / ks

Rukavice na odstranění volné srsti a jemných nečistot.

106234
Rukavice VET MICROMED ošetřující, čístící L
493 Kč / ks

Ošetřující rukavice s jemnými vlákny a integrovaným koloidním stříbrem jsou určeny především pro ošetřování srsti a kůže u psů a koček.

49677
49687S
494 Kč / ks

Ošetřující rukavice s jemnými vlákny a integrovaným koloidním stříbrem jsou určeny především pro ošetřování srsti a kůže u psů a koček.

49687

Péče o srst a kůži koček - Rukavice vyčesávající pro kočky

Rukavice Trixie vyčesávací kožená s gumou - Rukavice je určena především pro krátkosrstá plemena, kterým hřeben nebo kartáč způsobuje bolest. Tato vyčesávací rukavice s gumou pečuje o srst při hlazení srsti. Podporuje prokrvení, pes je masírován. Srst dostává přirozený a zdravý vzhled. Rukavice Trixie na odstranění chlupů oboustranná.

Rukavice ošetřující VET Micromed - Ošetřující rukavice s jemnými vlákny a integrovaným koloidním stříbrem jsou určeny především pro ošetřování srsti a kůže u psů a koček.