BARNY'S

Doplňky stravy Barny’s – prémiová kvalita z Kanady. Specialisté na klouby a pohybový aparát pro lidské využití v oblasti produktů na klouby mají dlouholeté zkušenosti. V této oblasti vyvinuli mnoho produktů, které získaly prestiž jak v České republice tak po celém světě.

logo barny's

Nejpopulárnějším produktem je Triple Blend Extra silný – pětihvězdičkový produkt pro klouby ve spolupráci s Alavis. Co odlišuje Barny’s od ostatních výrobců? Jsme natolik přesvědčeni o kvalitě našich přípravků, že když nebudete s našimi výrobky spokojeni, vrátíme vám zpět peníze. Napodobují nás mnozí, ale až na vrchol nedokáže vystoupit nikdo! Známe jen jeden standard kvality, ten nejvyšší! Majitelem ochranné známky Barny‘s je kanadská společnost Nova Coast Inc., která patří do skupiny Pharma United Canada.

Název Barny‘s se v průběhu mnoha let stal označením kvality nutraceutických přípravků (v ČR doplňků stravy). Barny‘s však v sobě skrývá mnohem více než jenom kvalitní suroviny a profesionální farmaceutickou výrobu. Je to v první řadě vědecký výzkum, který nám pomáhá být mezi nejlepšími v oboru. Výsledkem naší práce jsou například zcela nové přírodní farmakologické látky jako je patentovaný Celadrin® na klouby a nebo patentovaná látka Inocell™. V současné době se náš výzkum soustředí na produkty zcela nové generace, kde se uplatní nejmodernější technologie (mikronizované formy účinných látek a liposomy). Výsledkem budou produkty Barny‘s zcela nové generace, které posunou už i tak naši vysoko položenou laťku ještě výše.

To všechno má jen jeden cíl a tím je spokojený zákazník. Jsme hrdí na skutečnost, že Barny‘s patří k vaší oblíbené značce a že se k nám opakovaně vracíte.

 
 

Cena

5641310
15641310
2 položek celkem
Barny's Inovo5 90 tablet
564 Kč / ks

Barny´s Inovo 5 pro klouby představuje komplexní mix 5+1 výživových látek stanovené předními kanadskými specialisty.

941
Barny's Triple Blend Extra Silný 700g
1 309 Kč / ks

Prémiový produkt pro lidské klouby. Složení obohaceno o patentované kolageny. Doplněk stravy.

902TES

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem