JUWITAL s.r.o.

Český výrobce s dlouholetou tradicí. Výrobce ochranných nápojů, vitaminů pro lidi, zvířata a rostliny 

Jsme česká rodinná firma, která již řadu let vyrábí vitaminové doplňky stravy, ochranné nápoje, ochrannou kosmetiku, veterinární přípravky a listové hnojivo. Přes 30 let vyrábíme ozdravný program a ochranné nápoje chránící zaměstnance před zátěží teplem, ale i chladem.

Historie některých našich produktů sahá až do roku 1990. V roce 2003 jsme totiž navázali na činnost předchůdců zabývajících se jak výrobou, tak i výzkumem a vývojem v oblasti imunomodulace. V roce 1993 byl na trh uveden doplněk stravy FORTISIM®, který nyní slaví 30 let od uvedení na trh. Nejen FORTISIM®, ale i další naše produkty mají svou dlouholetou historii a navíc mnoho odborných studií a testování, které před lety poukazovalo na nižší nemocnost zaměstnanců ve větších firmách. 

Jsme výrobcem unikátních preparátů, kterými jsou JUWIM®, SANGRIM® a SYNERGIN®. Jedná se o základní kameny všech našich produktů, které se skládají z esenciálních aminokyselin, oligopeptidů, DNA a RNA. Rozbory preparátů prokázaly přítomnost 19 aminokyselin.

Společenská odpovědnost pro nás byla vždy důležitá a ačkoli jsme menší rodinná firma bez zahraniční účasti, tak se snažíme pomáhat od samého počátku vzniku. V našem seznamu máme pomyslné body za drobné sponzorské aktivity, ale i větší humanitární pomoc. Avšak nejvýznamnějším bodem je naše chráněná dílna, ve které nyní pracuje 40 zdravotně znevýhodněných spolupracovníku provádějící závěrečnou kompletaci některých našich výrobků.

Cena

249250
1249250
1 položek celkem
Sangrim Briliant AV pro ptáky sol 20ml
249 Kč / ks

Přípravek příznivě ovlivňuje opeření a kvalitu peří

1087

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem