Solné lizy pro zvěř SIN Hellas

Solné minerální lizy pro zvěř určené pro zvířata ve stájových chovech. Krmné a lizové soli slouží k zajištění příjmu chloridu sodného. Jsou nenahraditelným doplňkem stravy. Solné lizy Anti Insect odpuzují hmyz, Biotin selen, Bronchial multivitamínový liz, Equiblok s vitamíny, Proboptic Hi-yeast minerální probiotický liz. Zincoblok solný liz se zinkem.

Nejprodávanější

10 položek celkem

Cena

273999
1273999

Značky

Položek k zobrazení: 10
Super Mag solný krmný minerální liz s hořčíkem vápníkem a fosforem
329 Kč / ks

Minerální liz s hořčíkem, vápníkem a fosforem.

842
Bronchial minerální multivitaminový liz na uvolnění dýchacích cest zvěře
333 Kč / ks

Minerální multivitaminový liz obsahuje vedle minerálních látek, stopových prvků a vitamínů navíc přírodní éterické oleje z máty a eukalyptu na zklidnění dýchacích cest a...

985
Bylinkový liz pro zvěř proti červům
543 Kč / ks

Bylinkový minerální liz proti červům pomáhá vytvářet v trávicím traktu nepřátelské prostředí pro střevní parazity.

152061_REMA
Probiotic Hi-yeast minerální probiotický solný liz pro zvěř
494 Kč / ks

Minerální probiotický liz s živými kvasinkami působí pozitivně na trávící a obranný systém v organismu zejména koní.

841
Solný krmný minerální liz Anti Insect odpuzující hmyz
461 Kč / ks

Minerální solný liz s přírodními látkami, které odpuzují hmyz

845
Koňské lízátko Lolly-Lick Jablko pro koně 750g
274 Kč / ks
1542
Koňské lízátko Lolly-Lick Levandule pro koně 750g
274 Kč / ks
1541

Solné lizy pro zvěř S.I.N Hellas - Solné minerální lizy pro zvěř Lizy určené pro zvířata ve stájových chovech. Krmné a lizové soli slouží k zajištění příjmu chloridu sodného. Jsou nenahraditelným doplňkem stravy.

Biotin plus minerální solný liz s biotinem doplňuje ideálně denní krmnou dávku optimálním mixem soli, stopových prvků a biotinu. 

Anti Insect minerální liz s přírodními látkami, které odpuzují hmyz

Bronchial minerální multivitaminový liz obsahuje vedle minerálních látek, stopových prvků a vitamínů navíc přírodní éterické oleje z máty a eukalyptu na zklidnění dýchacích cest a zmírnění dýchacích potíží.

Probiotic Hi-yeast minerální probiotický liz s živými kvasinkami působí pozitivně na trávící a obranný systém v organismu zejména koní.

Zincoblock minerální liz se zinkem, selenem, železem a kobaltem - krmný doplněk vhodný při poruchách metabolismu, potížích se srstí, lámavostí kopyt, ale i při svalových problémech a problémech s koncentrací či plodností.

Super Mag - minerální liz s hořčíkem, vápníkem a fosforem - Hořčík je vysoce důležitou minerální látkou, která se ukládá nejen ve svalech, ale společně s vápníkem a fosforem také v kostech (cca. 12% veškerého hořčíku v těle) a v zubech. Hořčík platí za klíčový prvek při tvorbě svalové hmoty, při metabolismu svalů a tím i pro zdravou funkční svalovou hmotu. 

Solný bar - zvýhodněný set čtyř lizů obsahuje: 3kg BIOTIN+, 3kg ZINKOBLOK, 3kg SUPERMAG, 3kg MEDITERRANEO