Contipro a.s.

Webová stránka značky: Contipro Pharma a.s. - Geloren

Contipro Pharma a.s. - Geloren. Výrobce z České repuliky.

Jsme biotechnologická společnost Contipro. Vyrábíme kyselinu hyaluronovou pro farmacii a kosmetiku. Pracuje u nás 250 osobností, polovina z nich na výzkumu. Neobyčejná kyselina hyaluronová - Nevětvený polysacharid hyaluronan je přirozenou součástí lidského těla. Nachází se v mezibuněčné hmotě a ve zvýšené koncentraci ji najdeme v očích, v kloubní tekutině či v pokožce. V závislosti na své molekulové hmotnosti poskytuje různé biologické účinky, které nacházejí široké uplatnění v medicíně, farmacii a kosmetice.

Biotechnologická výroba - Contipro získává kyselinu hyaluronovou z buněčných stěn bakterií druhu Streptococcus zooepidemicus. Tyto bakterie jsou zbaveny všech patogenů a nepředstavují žádné riziko pro člověka a přírodu. Výsledkem procesu kvašení a následného čištění je kyselina hyaluronová v podobě prášku, nebo dalších forem, např. nanovláken a hydrogelů.

Kvalita potvrzená důkazy - Náš vyspělý výrobní proces umožňuje dosáhnout maximální kvality při zachování nejvyšší etické ohleduplnosti. O tom svědčí uznání auditorů z českého Státního ústavu pro kontrolu léčiv (SÚKL) či z amerického Ústavu pro kontrolu potravin a léčiv (FDA). Plnění nejpřísnějších norem patří mezi základní konkurenční výhody Contipra. Hyaluronan pro celý svět. 

Geloren HA - kloubní výživa pro koně ve formě sladkých želatinových tablet s vysokým obsahem kyseliny hylauronové a chondroitin sulfátu. Bez škodlivých éček a umělých barviv. Příchuť Geloren višňový a nově i jablečný. Výrobce Contipro Pharma a.s., ČR

Geloren Dog - ochucené žvýkací kostky pro psy k regeneraci kloubů u řady pohybových problémů. Slouží také jako prevence pro prodloužení aktivního života psa.

Geloren CAPS - kloubní doplněk stravy pro lidi založený na osvědčené receptuře Geloren HA. Bez cukru a konzervantů.

Cena

10891090
110891090
1 položek celkem
Geloren CAPS 120cps Kloubní doplněk stravy pro lidi receptura Geloren HA. Bez cukru a konzervantů.
Geloren CAPS 120cps
Skladem (>5 ks)
1 089 Kč / ks

Kloubní doplněk stravy pro lidi založený na osvědčené receptuře Geloren HA. Bez cukru a konzervantů.

109214

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem