Cukr moučka

Cukr moučka je sypká směs rozdrcených krystalů bílé barvy, sladké chuti a charakteristické vůně. Je přírodním sladidlem. Jedná se o sacharózu vyráběnou z cukrové řepy. Pouze v balení 15 kg s proti hrudkovými látkami. vhodná pro cukráře a pekaře a pro domácí větší výrobu. Vyrobeno v ČR Tereos TTD.

Nejprodávanější

Cukr moučka 15 kg TTD Tereos Dobrovice
Cukr moučka 15 kg
Momentálně nedostupné
CU800255
 
449 Kč
cukr moucka 48x15 kg paleta bile pozadi
 
20 563 Kč
2 položek celkem

Cena

44920563
144920563

Značky

Položek k zobrazení: 2
Cukr moučka 15 kg TTD Tereos Dobrovice
Vyrobeno v ČR
Cukr moučka 15 kg
Momentálně nedostupné
449 Kč / ks

Cukr moučka je sypká směs rozdrcených krystalů bílé barvy, sladké chuti a charakteristické vůně. Je přírodním sladidlem.

CU800255
cukr moucka 48x15 kg paleta bile pozadi
Vyrobeno v ČR
20 563 Kč / ks

Cukr moučka je sypká směs rozdrcených krystalů bílé barvy, sladké chuti a charakteristické vůně. Je přírodním sladidlem.

CU800257

Cukr moučka je sypká směs rozdrcených krystalů bílé barvy, sladké chuti a charakteristické vůně. Je přírodním sladidlem. Jedná se o sacharózu vyráběnou z cukrové řepy. Dodáváme pouze v balení 15 kg – balení s proti hrudkovými ( proti spékacími ) látkami (amylínem) Vhodná pro cukráře a pekaře a pro domácí větší výrobu, pro výrobce lepidel, pro zemědělce jako pojivo pro postřik a podobně.

Paletová nabídka cukr moučka bývá váze 720 kg, dřevěná paleta EUR výměnou, pytlová nabídka cukru moučky. Vyrobeno v Čechách Tereos TTD, CZ. Cukr moučka k odběru REMA CB s r.o., České Budějovice. Lze i odeslat paletovým přepravcem GEIS Cargo, pytle v krabicích balíkovými přepravci PPL a DPD.

Vyrobeno v EU, v ČR. Tereos TTD výrobce cukru v české republice. Výrobky v prvotřídní kvalitě. Cukrovar Dobrovice a cukrovar České Meziříčí. V kampani 2022 oba cukrovary zpracovaly dohromady bezmála 3 miliony tun cukrové řepy, kterou dodalo 600 pěstitelů z plochy přesahující 38 tisíc hektarů. V kampani (po sklizni cukrové řapy na podzim 2022) Bylo vyrobeno 346 tisíc tun bílého krystalického cukru, což je zhruba na úrovni loňské výroby. Jen pro zajímavost, toto číslo by stačilo k pokrytí spotřeby cukru v České republice. Vedle toho bylo vyrobeno 76 tisíc tun pelet, což je 25% pokles oproti předešlému roku, způsobený především optimalizací výrobního schématu v důsledku vysokých nákladů na energie. Celkově bylo v České republice v sedmi cukrovarech vyrobeno 580 tisíc tun cukru, což z ní dělá 5. největšího výrobce cukru v Evropské unii. Česko je čistým exportérem této komodity, jako jedné z mála v potravinářském a zemědělském sektoru.