Nestlé Česko s.r.o. Purina PetCare,Frisk

Nestlé Výrobce chovatelům dobře známých značek Purina - Friskies, Purina - Felix, Purina ONE, Purina Pro Plan, Purina Gourmet. Krmiva kompletní granulovaná suchá pro psy, kočky. Doplňky krmiv - pamlsky pro psy a kočky. Konzervy a kapsičky vlhké krmivo pro psy a kočky.

Purina Friskies - Friskies pro psy - Krmivo PURINA® Friskies® Vitafit™ bylo vyvinuto značkou PURINA® s více než 80letou zkušeností v oboru, jistě se tedy stane chutnou součástí každodenní péče a poskytne vašemu psovi vše potřebné pro správnou výživu. Krmivo PURINA® Friskies® Vitafit™ obsahuje spoustu vitamínů a dalších živin důležitých pro zdraví vašeho psa. Zkontrolujte, zda se u psa projevují následující známky vitality. Krmivo je dostupné v široké škále produktů, jak suchého, tak mokrého krmiva. Nově také v kapsičkách pro psy. Friskies pro kočky - Jedinečná osobnost vaší kočky přináší k vám domů cosi velmi výjimečného a dodává vašemu životu radost. Proto Friskies poskytuje vaší kočce krmivo, které miluje a potřebuje, takže vás může neustále překvapovat a dělat vám radost každý den. www.friskies.cz

Purina Felix - Chytré kočky, jako ta vaše, milují rozmanitost. Tak proč nevyzkoušet některou z řad delikátních receptur krmiv FELIX k upokojení každodenních chutí vaší kočky. Krmivo FELIX je zároveň zdrojem esenciálních omega-6 mastných kyselin a má správně vyváženou kombinaci minerálních látek a vitamínů, aby udrželo Vaši kočku plnou života a připravenou k uličnictví! Je plné zdravých dobrot a uspokojí 100 % denních potřeb Vaší kočky, když je podáváno podle krmného návodu. Takže pokud máte to štěstí, že je Vaše kočka tak úžasná jako FELIX, potěšte její smysly krmivem FELIX! 

Purina ONE - PURINA ONE BIFENSIS® je nutričně jedinečná receptura s prospěšnými bakteriemi, u kterých je vědecky prokázáno, že posilují přirozenou obranyschopnost vaší kočky uvnitř i navenek. Vyvinuto veterináři a experty na výživu společnosti Purina, PURINA ONE BIFENSIS® obsahuje prospěšné bakterie a všechny klíčové živiny, které vaše kočka potřebuje včetně omega 6 mastných kyselin. Receptura s dvojím ochranným účinkem funguje uvnitř těla, tím že pomáhá podporovat přirozenou tvorbu protilátek vaší kočky, a zároveň podporuje vnější ochranu těla, kde udržuje zdravou kůži a srst. Dostupné v široké škále chutných receptur z vysoce kvalitních surovin. PURINA ONE BIFENSIS® podporuje přirozenou obranyschopnost vaší kočky dnes i zítra.  www.purina-one.cz

Purina Pro Plan - Veterináři a odborníci na výživu společnosti Purina vyvinuli řadu krmiv PRO PLAN s obsahem optimálně vyvážených živin tak, aby podporovali základní obranné systémy vášeho psa. Díky trvalé snaze o zachování kvality je Pro Plan špičkové krmivo, pečlivě formulováno tak, aby vašim miláčkům zabezpečilo kompletní výživu a přirozenou ochranu po celý život.

Purina Gourmet - Konzervy pro kočky. Rozmazlujte svou kočku každý den. Ukažte své kočce, jak je pro Vás výjimečná. Vy víte, že Vaše kočka je skutečným labužníkem a zaslouží si pouze jedinečný kulinářský zážitek.  

 

 

Cena

28185
128185
13 položek celkem
Friskies pochoutka pes DentalDelicious Med&Large 200g
71 Kč / ks

Lahodná žvýkací pochoutka s kuřetem, speciálně tvarovaná pro udržení čistých zubů a silných dásní vašeho psa. Pro střední a velká plemena nad 10 kg.

45224
Friskies pochoutka pes DentalFresh 3 v 1 S 110g
54 Kč / ks

Chutná žvýkací pochoutka pro každý den, která má speciální tvar a kombinaci ingrediencí podporující dentální hygienu vašeho psa. Pro malé psy od 4 do 10kg.

45291
Friskies pochoutka pes Snack Beggin Strips Bacon 120g
79 Kč / ks

Lahodná žvýkací pochoutka s příchutí slaniny, kterou si váš pes zamiluje.

45419
Gourmet Gold Mltp konz. kočka kousky duš.a gril.8x85g
185 Kč / ks

Kompletní, superprémiové krmivo Gourmet Gold konz. pro dospělé kočky všech plemen, s obsahem masa

98565
Gourmet Gold Mltp konz. kočka kousky ve šť.zelen.8x85g
185 Kč / ks

Kompletní, superprémiové krmivo Gourmet Gold konz. pro dospělé kočky všech plemen, s obsahem masa a zeleniny

98567
Gourmet Gold konz. kočka pašt. duš.hov.a kuře 85g
31 Kč / ks

Kompletní, superprémiové krmivo Gourmet Gold konz. pro dospělé kočky všech plemen, s obsahem dušeného hovězího a kuřecího masa.

40531
Gourmet Gold konz. kočka pašt. duš.králík a játra 85g
28 Kč / ks

Kompletní, superprémiové krmivo Gourmet Gold konz. pro dospělé kočky všech plemen, s obsahem dušeného králičího masa a játry.

38328
Gourmet Gold konz. kočka pašt. jemná krůta 85g
28 Kč / ks

Kompletní, superprémiové krmivo Gourmet Gold konz. pro dospělé kočky všech plemen, s obsahem jemného želé s krůtím masem a játry.

40599
Gourmet Gold konz. kočka pašt. jemná s hovězím 85g
28 Kč / ks

Kompletní, superprémiové krmivo Gourmet Gold konz. pro dospělé kočky všech plemen, s obsahem hovězího masa.

40597
Gourmet Gold konz. kočka pašt. s kuř.masem 85g
28 Kč / ks

Kompletní, superprémiové krmivo Gourmet Gold konz. pro dospělé kočky všech plemen, s obsahem kuřecího masa.

40596
Gourmet Gold konz. kočka pašt. tuňák 85g
28 Kč / ks

Kompletní, superprémiové krmivo Gourmet Gold konz. pro dospělé kočky všech plemen, s obsahem masa z tuňáka.

40598
Gourmet Gold konz. kočka pašt.hov.a kuře v rajč.om.85g
30 Kč / ks

Kompletní, superprémiové krmivo Gourmet Gold konz. pro dospělé kočky všech plemen, s obsahem hovězího a kuřecího masa v rajské omáčce.

44343
Gourmet Gold Mltp konz. kočka paštiky 8x85g
185 Kč / ks

Kompletní, superprémiové krmivo Gourmet Gold konz. pro dospělé kočky všech plemen, s obsahem masa a zeleniny

98571

Stránka 1 z 1 - 13 položek celkem