Krmivo pro křepelky

Krmné směsi pro kvalitní růst, vitalitu a snášku vajec pro křepelky Energys od De Heus, mezinárodní společnosti vyrábějící i u nás v ČR s využitím poznatků z celého světa. Energys křepelka Mini drcená krmná směs, Energys křepelka gold. Krmná směs pro křepelky od jihočeské výrobny Zemědělské Služby Dynín výroba kompletních krmných směsí.

Nejprodávanější

7 položek celkem

Cena

240651
1240651

Značky

Položek k zobrazení: 7
Energys Křepelka Gold drcená krmná směs pro křepelky
Velmi žádané
495 Kč / ks

Krmná směs pro křepelky drcená podporující vysokou snášku. Krmte od 7. týdne věku. Pro odchov a výkrm doporučujeme náš výrobek Křepelku Mini. Neobsahuje kokcidiostatikum.

1559_DEH
Energys Křepelka Mini krmná směs pro křepelky drcená
575 Kč / ks

Kompletní krmná směs pro odchov a výkrm křepelek do 6. týdne věku Jemně drcená. Svým složením napomáhá rychlému růstu a správnému rozvoji organismu. Neobsahuje kokcidiostatikum....

1557_DEH
Krepelky DN krmná směs drcená pro křepelky ZS Dynín drc gr
515 Kč / ks

Krmná směs ve formě drcené pro křepelky.

100232_ZS
Energys Křepelka Gold drcená kemná směs pro křepelky
240 Kč / ks

Krmná směs pro křepelky drcená podporující vysokou snášku. Krmte od 7. týdne věku. Pro odchov a výkrm doporučujeme náš výrobek Křepelku Mini. Neobsahuje kokcidiostatikum.

1559_DEH_10
Energys krepelka mini drcena krmna smes pro krepelky
270 Kč / ks

Krmná směs drcená pro křepelky.  Upozorňujeme, že výrobce nenabízí 10 kg balení, bude připraveno z velkého bal = dostanete v náhradním obalu.

1557_DEH_10
BOCUS krepelka
651 Kč / ks

KRMIVO PRO KŘEPELKY Kompletní grnulované krmivo  pro nosné a masné křepelky

14639770_BOCUS
Energys Bažant MINI drcená krmná směs
590 Kč / ks

Drcená krmná směs určená pro odchov mladých bažantů a koroptví do 5. týdne věku. Obsažené živiny podporují rychlý růst. Obsahuje kokcidiostatika.

1560_DEH

Krmivo, krmné směsi, granule, drcené krmivo pro křepelky. Podpora vývoje i snášky křepelčích vajec.

Krmivo pro křepelky DN je vyráběno v ZS Dynín jako kompletní hrubá šrotovaná krmná směs (drcená). Krmná směs pro křepelky označená DN křepelka drcená krmná směs vždy v originálním chovatelském balení 25 kg a 10 kg. Vyrobeno v jižních čechách.

Krmná směs pro křepelky Energys je kompletní dělíme podle věku drůbeže. Pro nejmenší doporučujeme kompletní krmnou směs Energsy Křepelka Mini do 7  týdne a Energys Křepelka Gold 25 kg od 7. týdne stáří. Tyto krmné směsi neobsahují kokcidiakostatika, jde o kompletní krmnou směs v období odchovu a výkrmu. Je velmi vhodná i pro podporu snášky vajec. Křepelky, koroptve a bažanty lze alternativně krmit i bažantí krmnou směsí Energys Bažant Mini a Maxi, případně použít Energys Bažant Repro. 

Z nekompletních tedy doplňkových krmiv pro křepelky - zrno pšenice, kukuřice, šroty pšeničný, kukuřičný šrot jemně drcený a hrubší drcená kukuřice. 

Spolupracujeme a zastoupení granule pro nosnice plně skladem. Krmné směsi od ZS Dynín v REMA CB Krmiva České Budějovice a zde na Značková-krmiva.cz a to již 26 let.

VŠE pro chov křepelek v odkazu ZDE: ...