Absorbine

Absorbine - značka, které váš kůň důvěřuje. ... Značka oddaná péči o koně, značka věnovaná jejich majitelům. Již od roku 1892 firma W.F. Young, Inc.

Produkty
  • Lesk Na Kopyta černý SuperShine, balení 237 g
  • Bylinné mazání liquid na bolavé svaly, šlachy a klouby Absorbine Veterinary liniment
  • Bylinné mazání gel na bolavé svaly, šlachy a klouby Absorbine Veterinary liniment
  • Gelový Rozčesávač pro velmi zacuchanou hřívu či ocas Absorbine ShowSheen
  • Pro renovaci staré kůže s dezinfekčním účinkem Absorbine LT Restorer

Jak jsme potkali Absorbine..

Absorbine. Značka spojená s Amerikou, americké stáje nevratně spojené s Absorbinem. Ne, vážně jsme nijak netoužili rozšířit portfolio našeho podnikání. Poměrně jsme si vystačovali s malým elektronickým obchůdkem, specializovaným na potřeby boje proti hmyzu u koní a pro muchaře. Malé peníze, malé starosti, velká zábava. A mohli jsme si dovolit prodávat jen to, co jsme sami ozkoušeli. My, nebo naši kamarádi, či několik málo vybraných, spolehlivých zákazníků. Na rozšíření sortimentu nebyly kapacity a taky proč … víceméně vše už na trhu s koňskými potřebami bylo.

 A pak jsme před lety potkali svůj první Absorbine. Byl to repelent Ultrashield, který nám dovezl kamarád. A byla to pecka. Tak jo, jeden velmi funkční výrobek potěší. Pak jsme si dovezli masku proti hmyzu stejné řady, Ultrashield. Moc dobře si pamatuju, jak jsem na ni zírala, jakápak prý pevná maska, takový šuntíček lehoučký a oddalovala jsem její nasazení na hlavu zarůstajícímu muchařskému koni v přesvědčení, že si ji přes noc serve, rozškrábe se do krve a srst, čupřina a měsíce práce budou pryč…pak si rozerval testovanou masku konkurenční značky a zbyla už jen „absorbinka“. A on ji neserval. Dokonce ani, to samopotící se zvíře, nebylo zapocené pod týlem a dokonce ji ani neroztrhal. Když to zkrátím, maska mi dělala radost celou sezónu, ke konci už měla prodřené dírky na uších, které se ale daly opravit. Ale vzhledem ke kombinaci lehkosti materiálu, UV ochraně, průhlednosti se stala v momentě naší nejoblíbenější maskou. A tady by asi měl příběh končit, jak si malý e-shop produkty rozšířil… Ale Absorbine nebyla náhoda.

Absorbine nám opakovaně chválili známí, žijící v USA, i ten náš kamarád s prvním repelentem, až jsme si nakoupili pár věcí pro naše koně. Bez myšlenek na obchod, protože jsme se chtěli držet jen koňsko/hmyzího tématu. Lesk, šampon, něco na hnilobu, protože bláto, mazání na klouby pro artrotickou důchodkyni, náboje do kopyt pro obézu náchylného ke schvácení a rozčesávač pro „upastvenou“ kobylu, když už bylo místo v košíku. Každý produkt, který nám prošel rukama, v nás zanechal stejný výsledek: whow. Hezky česky přeloženo, sedli jsme si na zadek. Rok jsme se rozhodovali, zda při našem rodinném, chovatelském a podnikatelském vytížení zvládneme podnikání ještě rozšířit. Další roky trvalo, než jsme definovali naši spolupráci s Absorbine. A tyto roky práce a testování teď přinášíme vám, našim zákazníkům, jako výhradní dovozci produktů Absorbine pro ČR a SR. Ani nevíme vlastně proč, ale Absorbine je značka, která nás, velké skeptiky, jednoznačně přesvědčila o své kvalitě, „donutila“ nás rozšířit portfolio působnosti, pracovat ještě déle do noci a zkrátka nás chytila za srdce. Zní to jaké klišé, ale za kvalitou si stojíme. Produktům důvěřujeme my i naši koně. A vůbec nepochybujeme, že vy a vaši koně budete také. Jinak bychom to totiž nedělali.

Za tým Ghoda s.r.o

Hanka a Zbyněk Mejtovi

Cena

5684812
15684812
24 položek celkem
Absorbine Cool down, láhev 946ml
1 367 Kč / ks

číslo schválení 179-16/C

817
Absorbine ShowSheen Lesk - sprej pro finální úpravu, Sprej, 444 ml
697 Kč / ks

Číslo schválení 180-16/C

111
Absorbine UltraShield EX Insecticid & Repelent, láhev s rozprašovačem 946ml
1 733 Kč / ks

Antiparazitální přípravek na ochranu proti blechám a klíšťatům pro psy a kočky.

78
Bylinné mazání gel na bolavé svaly, šlachy a klouby Absorbine Veterinary liniment, lahvička 340 g
911 Kč / ks

Číslo schválení 179-16/C

99
Gelový Rozčesávač prohřívu Absorbine ShowSheen 118 ml
682 Kč / ks

Rozčesávač je silný a účinný rozčesávač velmi zacuchané hřívy a ocasu.

80
Hooflex čistě přírodní kondicioner na kopyta, láhev se štětcem 444ml
1 026 Kč / ks

Číslo schválení 123-16/C

1298
Hooflex Kondicionér Na Kopyta, Lahev se štětcem 450 ml
1 026 Kč / ks

Číslo schválení 123-16/C

93
Hooflex Proti Hnilobě Kopyt, lahvička s aplikátorem 355 ml
834 Kč / ks

Číslo schválení 084-16/C

92
Lesk a rozčesávač na srst hřívu i ocas Absorbine ShowSheen 946 ml
822 Kč / ks

Unikátní lesk ve spreji, vyvinutý tak, aby přinášel nesrovnatelnou pomoc při péči o srst, hřívu i ocas koně.

87
Magic Cushion Extreme - Terapeutické Náboje, Balení 3,6 kg
ZDARMAZDARMA
4 812 Kč / ks
107
Odstraňovač skvrn a vybělovač srsti Absorbine ShowSheen bez chlóru 591 ml
765 Kč / ks

Odstraňovač skvrn a vybělovač Srsti je rychle a do hloubky působící šetrný prostředek proti flekům a skvrnám nejrůznějšího původu.

82

Stránka 1 z 1 - 24 položek celkem