AB Kauno Grudai

QUATTRO Superprémiové krmivo pro psy a kočky vyráběno inovativní technologií lyofilizace (tzn. syrové maso je sušeno mrazem) od AB Kauno Grudai.

Výrobce kompletního krmiva pro psy  QUATTRO Dog a pro kočky QUATTRO Cat. Podnikání v oblasti šlechtění rostlin. Obchod s kombinovanými krmivy a premixy. Veterinární farmaceutická činnost. Obchod se surovinami. Obchod s extrudovanými výrobky. Obchod s deratizačními a hygienickými produkty. Výrobce z Litvy. Výrobní podniky v Lotyšsku a Polsku.

Více než jen skvělá chuť.

QUATTRO je značka, která spojuje páníčky s jejich čtyřnohými miláčky.

Toto super prémiové krmivo pro psy a kočky je vyráběno inovativní technologií "FREEZE – DRIED MEAT COATED", která výrobkům QUATTRO dodává nejen výjimečnou chuť, ale také je obohacuje o přirozeně zachované živiny, které jsou nezbytné pro každodenní výživu. Ve zvířeti tak probouzí jeho přirozené instinkty a umožnují mu vychutnat si granule od prvního sousta.

ŘADA VÝROBKŮ QUATTRO SUPER PREMIUM

Tato řada výrobků je vyráběna inovativní technologií lyofilizace (tzn. syrové maso je sušeno mrazem). Jedná se o exkluzivní metodu umožňující potahovat granule přírodním lyofilizovaným masem, což je obohacuje o přirozené konzervované živiny, které si váš mazlíček zamiluje.

Granule jsou dostupné v recepturách vhodných pro: rostoucí pejsky, dospělé psy včetně těch aktivních a velmi citlivých, dále pro dospělé i sterilizované kočky.

Granule se vyznačují těmito vlastnostmi:

  • 100% lokální chov drůbeže,
  • 100% jehněčí maso z Nového Zélandu,
  • 58-82% bílkovin živočišného původu,
  • 0% umělých přísad.

Kompletní sortiment této řady naleznete v letáku ZDE.

ŘADA VÝROBKŮ QUATTRO SUPER PREMIUM SPECIÁLNĚ VYVINUTA PRO MALÁ PLEMENA PSŮ

Určena pro všechny životní etapy pejsků malých plemen. Granule jsou dostupné v recepturách vhodných pro: štěňata od 2 měsíců, březí a kojící feny, rostoucí pejsky, dospělé psy a starší psy se sklony k přibírání.

Tato řada se vyznačuje níže zmíněnými atributy:

  • FREEZE – DRIED MEAT COATED. Granule Quattro® jsou potaženy lyofilizovaným masem zaručující zcela přirozenou chuť. Ve zvířeti probouzí jeho přirozené instinkty a umožnují mu vychutnat si granule od prvního sousta.
  • FULL SOURCED. Namísto použití pouze vybraných částí jsou produkty řady Quattro® small breed vyrobeny ze všech částí zvířat, včetně svaloviny, vnitřností, chrupavek a kostí, které obohacují stravu vašeho psa.
  • NO GRAIN. Quattro® small breed řada je vyrobena bez obilovin, jako je pšenice, sója, ječmen a dalších látek způsobující alergické reakce (lepek, GMO).
  • BEZ GMO.
  • BEZ LEPKU.

Kompletní sortiment této řady naleznete v letáku ZDE.

Cena

333358
1333358
2 položek celkem
QUATTRO Cat Superpremium Adult Drůbež 1,5kg
358 Kč / ks

Kompletní krmivo pro dospělé kočky s drůbežím masem EXTRA, od 1 roku.

109949
QUATTRO Cat Dry Premium all Breed Kitten Drůbež 1,5kg
333 Kč / ks

Kompletní krmivo pro koťata s drůbežím masem

126651

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem