Tipy na dárky pro mazlíčky

Inspirujte se našimi tipy na dárky pro mazlíčky a vybírejte od kvalitních krmiv, pamlsků až třeba po zajímavé hlavolamy. A nezapomeňte ani na své nejbližší a darujte jim třeba výživové doplňky.

Dárky pro psy

Dárky pro psy

Udělejte radost svému psímu parťákovi. Vybrat dárek pro něj není tak těžké, protože ke spokojenosti mu stačí málo. Zábavná hračka, pamlsek a pohodlný pelíšek jsou vždy dobrou volbou.

Dárky pro kočky

Dárky pro kočky

Kočky si rády dopřávají chutné pamlsky, baví se a milují pohodlný život, takže vybrat pro ně dárek je velmi snadné. Každou kočku potěší lahodný pamlsek nebo zábavná hračka, která jí zpříjemní dlouhé chvíle.

Dárky pro koně

Dárky pro koně

Chcete udělat radost svému čtyřnohému kamarádovi ve stáji a podpořit jeho zdraví a vitalitu? Nadělte mu pod nutriční doplňky stravy, pochoutky nebo zásobu krmiva klidně na celý rok.

Dárky pro hlodavce

Dárky pro zakrslé králíky

Co darovat svému králíčkovi? Největší radost mu uděláte novým domečkem nebo skvělý pamlskem, na kterém si rád pochutná. A po pořádné baště si určitě rád odpočine v pohodlném pelíšku.

Dárky pro morčata

Během roku si zaslouží pozornost i vaše morčátka. Pořiďte jim novou výbavu v podobě domečku, napáječky nebo kolotočů, které jim udělají radost, podobně jako něco dobrého na zub.

Dárky pro ptáky

Dárky pro exotické a venkovní ptactvo

Dopřejte svým exotickým kamarádům nové hračky a další zábavné prvky do klece. Stejně jako venkovní ptactvo rádi ocení kvalitní potravu v podobě semínek a speciálních pochoutek.

Dárky pro lidi

Dárky pro muže a ženy

Pro ty, kteří dbají o své zdraví a pohyblivost jsou produkty pro kloubní výživu vynikajícím dárkem. Velkou radost jim také udělají chutné a zdravé snacky sušeného masa, který je bohatým zdrojem bílkovin a kolagenu.