Krmivo pro brojlery

Krmné směsi pro kvalitní růst a nasvalení brojlerových kuřat ve výkrmu tohoto mastného plemene drůbeže. Krmné směsi pro brojlerové kuřata mláďata drůbeže a brojlery Energys od De Heus, mezinárodní společnosti vyrábějící i u nás v ČR s využitím poznatků z celého světa. Krmná směs pro brojlerové kuřata od jihočeské výrobny Zemědělské Služby Dynín a. s. Výroba kompletních krmných směsí granulí pro brojlery (výkrmové krmivo určeno pro porážku na maso).

Nejprodávanější

8 položek celkem

Cena

370671
1370671

Značky

Položek k zobrazení: 8
Energys Brojler Maxi Forte granule krmná směs pro brojlery 1.fáze výkrmu
490 Kč / ks

Krmivo pro brojlerová kuřata min 5 dní před porážkou

1587_DEH
Energys Brojler Midi Forte granulovaná krmná směs 2.fáze výkrmu
525 Kč / ks

Krmná směs granulovaná, krmivo pro brojlerová kuřata do 14 dne

1586_DEH
Energys Brojler Mini Forte drcená krmná směs pro brojlery 1.fáze výkrmu
550 Kč / ks

Krmná směs granulovaná, krmivo pro brojlerová kuřata do 14 dne

1585_DEH
br1 vykrm brojleru do 14 dnu granule krmná směs pro brojlery ZS Dynín
550 Kč / ks

Krmná směs je určena pro výkrm brojlerových kuřat do 8 -10 dnů stáří.   

317MAX84_ZS
BR2 DN krmná směs granule pro brojlery zs dynin
525 Kč / ks

Krmivo je určeno pro výkrm brojlerových kuřat od 11.do 20 dne stáří 

100246_ZS
BR3 DN Brojler Maxi ZS Dynín
500 Kč / ks

Krmivo je určeno pro výkrm brojlerových kuřat od 28 dne stáří až do konce výkrmu. 

100247_ZS
BOCUS Brojler Universal G Kompletní krmná směs pro brojlery
671 Kč / ks

PRO VAŠE BROJLERY  Kompletní granulovaná krmná směs pro brojlery po celou dobu výkrmu

14639790_BOCUS
DE Heus VENKOV A TRADICE Brojler výkrm granule 20 kg
Novinka
370 Kč / ks

Krmivo pro brojlerovy, kompletní krmná směs granulovaná bez léčiv. Kompletní krmivo pro výkrm brojlerových kuřat od 15. dne věku. Neobsahuje kokcidiostatikum, a proto je...

1420_DEH

Krmivo pro brojlery, krmné směsi pro brojlery tedy drůbeže chované na maso. Jsou sestaveny s požadavkem kvalitního osvalení a vitality života drůbeže. Energys brojler mini forte je vysoce kvalitní drcená směs s antikokcidiky = označení Forte, pro intenzivní výkrm brojlerových kuřat do 14. dne stáří. Je základem pro rychlý růst a výborný zdravotní stav Vašich brojlerů. Navazuje krmivo granulované pro intenzivní výkrm brojlerových kuřat od 15. dne stáří do max. 5 dnů před ukončením výkrmu. Jeho podáváním podpoříte rychlý růst a vysokou zmasilost brojlerů. Poslední týden před porážkou lze krmit Energys brojler Maxi. Balení v nabídce 25 kg. V alternativě máme i krmné směsi od ZS Dynín, v jarním a letním období BR1 pro malé a BR2 pro větší brojlery. BR3 pak slouží v poslední fázi k "vyčištění" od antikokcidiostatik. De Heus VENKOV A TRADICE Brojler granulovaná směs 20 kg.

Kuře brojlerů (určeno pro porážku na maso) granule BR1 do 14 dní a BR2 granule pro brojlery do 28 dní vždy v originálním balení 25 kg a 10 kg. BR3 v poslední fázi výkrmu, tedy 7 dní před porážkou již udržovací na vyčištění organismu zvířat. Krmná směs pro brojlery ZDE:

Krmivo pro kuřata a kuřice DN je vyráběno jako kompletní hrubě šrotovaná krmná směs (drcená). K1 krmná směs pro kuřata a v druhé fázi KZK krmná směs pro kuřice (určeny pro roznesení, tedy snášku vajec) od 12 týdne. Krmné směsi pro kuřata (určeno pro snášku) ZDE:

Z nekompletních tedy doplňkových krmiv pro nosnice - zrno pšenice, kukuřice, šroty pšeničný, kukuřičný šrot jemně drcený a hrubší drcená kukuřice.

Výrobce -  jihočeská výrobna krmných směsí ZS Zemědělské Služby Dynín, a.s.

Spolupracujeme a zastoupení granule pro nosnice plně skladem. Krmné směsi od ZS Dynín v REMA CB Krmiva České Budějovice a zde na Značková-krmiva.cz a to již 26 let.

VŠE pro chov brojlerů v odkazu ZDE : ...