UGF moučný červ pochoutky pro psy

UGF moučný červ pochoutky pro psy. Hmyz je dlouhodobě udržitelný, ekologický zdroj proteinu, esenciálních aminokyselin, vitamínů a minerálů. Přírodní produkty, krmiva a doplňky stravy jsou vhodné pro většinu domácích mazlíčků. Směsi s moučným červem, peletky s hmyzem, pamlsky pro psy s moučným červem.

Nejprodávanější

4 položek celkem

Cena

4199
14199

Značky

Položek k zobrazení: 4
UGF Pamlsky pro psy rolky z rybí kůže 500ml 80g
99 Kč / ks

100% přírodní sušený žvýkací pamlsek pro psy vysoké kvality ze sladkovodní ryby tilápie, která obsahuje méně soli než mořská ryba. Velikost: 4-9 cm.

140375
UGF Pamlsky pro psy Mr. Haff Jehněčí Moučný červ 80g
41 Kč / ks

Poloměkké pamlsky s hmyzím proteinem, které jsou vyrobeny s ohledem na výživu psů

128415
UGF Pamlsky pro psy Mr. Haff Tuňák Moučný červ 80g
41 Kč / ks

Poloměkké pamlsky s hmyzím proteinem, které jsou vyrobeny s ohledem na výživu psů

128417
UGF sušené malé rybičky 500ml 80g
86 Kč / ks

Sušené rybičky jsou 100% přírodním, zdravým a velmi atraktivním doplňkovým krmením a pamlskem určeným pro psy, kočky, plazy, ryby a hlodavce.

131475

Poloměkké pamlsky s hmyzím proteinem, které jsou vyrobeny s ohledem na výživu psů.

Poloměkké pamlsky s hmyzím proteinem, které jsou vyrobeny s ohledem na výživu psů. Neobsahují obiloviny ani drůbeží protein, a proto jsou skvělou volbou pro psy trpící potravinovými alergiemi. Tuňák-moučný červ a kopřiva kromě kvalitních bílkovin a tuků, které poskytuje tuňák i moučný červ obsahuje navíc velké množství minerálních látek a vitamínů. Kopřiva pak pomáhá podporovat metabolismus a je výbornou bylinou při detoxikaci.

Hmyz je dlouhodobě udržitelný, ekologický zdroj proteinu, esenciálních aminokyselin, vitamínů a minerálů. Naše přírodní produkty, krmiva a doplňky stravy jsou vhodné pro většinu domácích mazlíčků. V naší nabídce najdete sušený hmyz, sušené krevety, rybičky, dafnie, gamarus, směsi pro ptáky s moučným červem, speciální směsi pro želvy a ježky, univerzální peletky s hmyzem, lojové peletky, ale například i pamlsky pro psy s moučným červem.

 

Underground Food s. r. o. Krmivo s jedlým proteinem. Dodáváme sušený jedlý hmyz, hmyzí protein a krmiva s hmyzími bílkovinami. Naše přírodní produkty, krmiva a doplňky stravy jsou vhodné pro většinu domácích zvířat. Přírodní doplňkové krmivo pro ptáky, ryby, plazy a drobné savce, jako jsou ježci, myši nebo potkani.