Ježek

Krmivo pro ježky krmná směs a doplňkově vitamínová směs. Ježek je české označení pro několik rodů hmyzožravých savců z podčeledi ježkové (Erinaceinae). Ježci se vyskytují po celé Evropě, v Africe i Asii, patří ale mezi ohrožené druhy zvěře. Ježci se živí hmyzem (především jeho larvami), žížalami, měkkýši, žábami, plazy, vejci ptáků, mrkví, houbami, kořínky, bobulemi, melouny a vodními melouny. Bobule tvoří důležitou součást stravy afghánských ježků na počátku jara po hibernaci

 

Nejprodávanější

Deli Nature Greenline ježek 600 g
Deli Nature Greenline ježek 600 g
Momentálně nedostupné
15665_J
 
149 Kč
Vitakraft Hedgehog ježek mokré 100g
 
58 Kč
3 položek celkem

Cena

57171
157171

Značky

Položek k zobrazení: 3
124587jezek
171 Kč / ks

Kompletní krmivo pro ježky

124587
Deli Nature Greenline ježek 600 g
Deli Nature Greenline ježek 600 g
Momentálně nedostupné
149 Kč / ks

Doplňkové krmivo pro ježky. Složení: obiloviny, maso a produkty živočišného původu, ovoce, hmyz, oleje a tuky, produkty rostlinného původu, droždí. Analytické složky: Hrubý...

15665_J
Vitakraft Hedgehog ježek mokré 100g
58 Kč / ks

Ideální krmivo pro ježky a skvělý zdroj energie, kterou potřebují zejména na jaře a na podzim.

33499

Krmivo pro ježky krmná směs a doplňkově vitamínová směs.

Ježci se živí hmyzem (především jeho larvami), žížalami, měkkýši, žábami, plazy, vejci ptáků, mrkví, houbami, kořínky, bobulemi, melouny a vodními melouny. Bobule tvoří důležitou součást stravy afghánských ježků na počátku jara po hibernaci.

ŽÁDNÉ MLÉKO ježkům, hrozí riziko smrti.

- Pokud mě uvidíte na zahradě, přidejte jídlo (syrové nesolené maso, mleté maso; mám ráda i kočičí krmivo, ale ne rybu) a vodu.

- Nedávejte mi mléko, způsobuje to žaludeční potíže a možná umřu na dehydrataci. Ale jsem naivní a když vidím mléko, tak piju. Nedávejte mi mléko.

- Nepoužívejte insekticidy nebo pasti. Jsem neškodný a pomáhám na vaší zahradě, protože se živím hmyzem, který útočí na zeleninu.

- Můj druh mizí, pomozte mi zůstat naživu.