Veverka

Krmivo pro veverky krmná směs a doplňkově vitamínová směs. Veverka obecná je středně velký hlodavec z čeledi veverkovitých obývající široké území v rozmezí od Evropy po Asii. Nalezneme ji v lesích všech typů, v parcích a alejích, větších zahradách se stromovým porostem. Má zrzavou, černou a někdy hnědou srst. Většina veverkovitých se živí rostlinnou stravou: konzumují byliny, bobule včetně ovoce, semena včetně jader ořechů a semen jehličnatých stromů, zelené výhonky listnatých stromů, jehličí, kůru, kořeny, houby aj. Živí se i hmyzem, mršinami, vybírají ptačí hnízda. Několik druhů je převážně hmyzožravých.

 

Nejprodávanější

4 položek celkem

Cena

76885
176885

Značky

Položek k zobrazení: 4
Deli Nature 5 Menu veverka 750 g
150 Kč / ks
13005_J
vev
76 Kč / ks

Chutná tyčinka s exotickým ovocem pro křečky a veverky- 2ks

94151
Nekton Sugar Glider - krmivo pro vakoveverky 200g
551 Kč / ks

Doplňková vitamínová a minerální směs pro vakoveverky Petaurus breviceps.

FP-2840200
Nekton Sugar Glider - krmivo pro vakoveverky 500g
885 Kč / ks

Doplňková vitamínová a minerální směs pro vakoveverky Petaurus breviceps.

FP-2840500

Krmivo pro veverky krmná směs a doplňkově vitamínová směs. Většina veverkovitých se živí rostlinnou stravou: konzumují byliny, bobule včetně ovoce, semena včetně jader ořechů a semen jehličnatých stromů, zelené výhonky listnatých stromů, jehličí, kůru, kořeny, houby aj. Někteří se kromě rostlinné stravy živí i hmyzem, také mršinami, příp. vybírají ptačí hnízda. Několik druhů je převážně hmyzožravých. 

Veverka obecná je středně velký hlodavec z čeledi veverkovitých obývající široké území v rozmezí od Evropy po Asii. Nalezneme ji v lesích všech typů, v parcích a alejích, větších zahradách se stromovým porostem. Má zrzavou, černou a někdy hnědou srst.