Přípravky pro ochranu drůbeže

Přípravky pro ochranu drůbeže a prostředí. Chovatelé dobře znají důležitost prostředků pro ochranu drůbeže, zejména proti čmelíkům. Přípravky se rozdělují na kontaktní a na prostředí.

Nejprodávanější

9 položek celkem

Cena

1323296
11323296

Značky

Položek k zobrazení: 9
Verm-X Přírodní pelety proti střevním parazitům pro drůbež 250g
580 Kč / ks

Přírodní produkt pro drůbež proti střevním parazitům.

VE-26
Ekosip PLUS s repelentem plv 50g
345 Kč / ks

EKOSIP ekologický přípravek na bázi oxidu křemičitého

95583
Ekosip plv 50g
Ekosip plv 50g
Skladem (>5 ks)
316 Kč / ks

EKOSIP ekologický přípravek na bázi oxidu křemičitého, účinný při odstraňování roztočů v chovech drůbeže, holubů a exotického ptactva.

55331
Ekosip plv 50g - náhradní náplň(proti čmelíkům)
274 Kč / ks

EKOSIP ekologický přípravek na bázi oxidu křemičitého -náhradní balení

55332
Kompletní síť na ohraničení drůbeže 21 x 1,25 m
3 296 Kč / ks
17701_J
13787 stachema cz rebel cmelikostop kanystr 5 l
1 608 Kč / ks

Ochrana proti zevním parazitům-čmelíkům. Hubí dospělý hmyz i vývojová stadia.

49362
Sandezia suchá dezinfekce 25kg
Tip
1 323 Kč / ks

Pro dezinfikaci stájí, kurníků v chovech. Ochrání zvířata před čmelíky kuřími, salmonelou, respiračnímu onemocnění, onemocnění z vlhké podestýlky, kokcidií, průjmem, chorobami...

125776
454 solvasol
132 Kč / ks
2545_HRADS
Verm-X Přírodní pelety proti střevním parazitům pro ptáky 100g
279 Kč / ks

Přírodní produkt pro ptáky proti střevním parazitům.

VE-04

Chovatelé dobře znají důležitost prostředků pro ochranu drůbeže, zejména proti čmelíkům. Přípravky se rozdělují na kontaktní a na prostředí.

Doporučujeme Rebel, Bio Kill kožní sprej a insekticid, Bio Kill na prostředí, Aveflor Arpalit, Verm-X pro drůbež.

Čmelíci u slepic - změnila se snůška vajec? Může dojít k jejímu poklesu, úplnému zastavení nebo na vejcích najdete skvrny od krve. Budou neklidné, oslabené a unavené, vlivem stresu se může objevit i kanibalismus. Začněte urychleně jednat. Příkladem mechanického přípravku je oxid křemičitý - křemelina. Je to přípravek, kterým vyčistíte všechny skuliny obsazené čmelíky. Působí mechanicky poranění končetin a zalepí sací a trávicí ústrojí čmelíků. S její aplikací počkejte na uschnutí kurníku po předchozím mytí a při jejím použití nikdy nezapomínejte na ochranné rukavice. Výhodou křemeliny je, že se na ni nevytváří rezistence.

U chemických přípravků můžete použít sprej proti čmelíkům, který lze aplikovat na kurník a další příslušenství. Stejně jako u křemeliny vyčkejte, až povrchy uschnou, a poté sprej nastříkejte do všech spár, na stěny a na strop kurníku. Rozhodně ho ale neaplikujte přímo na slepice! Čmelíci mohou napadnout nejen slepice, ale také další druhy ptáků. Pokud jich není dostatek, můžou se dokonce přestěhovat i na savce, především na myši, potkany, kočky a psi. Proto je logické, že vás napadla otázka, jestli je člověk před čmelíky v bezpečí. Napadení člověka je spíše výjimečné, ale dojít k němu může. Projevuje se svěděním a zarudnutím na postiženém místě kůže.

Stachema CZ s.r.o. Rebel tekutý přípravek. Ochrana proti zevním parazitům - čmelíkům. Hubí dospělý hmyz i vývojová stadia.