Bioline Products s.r.o.

EnteroZOO vrátí Vašeho mazlíčka zpět do formy. 

EnteroZOO je dietetický veterinární přípravek s ověřenou schopností adsorbovat toxiny. Neobsahuje konzervanty ani jiné přidané látky a velmi snadno se zvířatům podává, neboť nemá ani chuť, ani zápach a zvířata jej v krmivu většinou nezaregistrují.

Čím vašemu mazlíčkovi pomůže?

EnteroZOO detoxikační gel je střevní adsorbent obsahující organický křemík a čistou vodu. Je to unikátní sloučenina, která na sebe dokáže vázat nejen škodlivé látky, ale i alergeny a patogeny, které následně odvede stolicí z těla zvířete ven. Tím může během poměrně krátké doby pomoci vyřešit zdravotní potíže v případě průjmu různého původu, problém s trávením a střevních potíže.

Užívání gelu EnteroZOO je velmi snadné. Jelikož nemá chuť ani zápach, lze jej dle potřeby bez obav aplikovat přímo do tlamy, přimíchat do krmiva, na pamlsek nebo aplikovat ve formě vodného roztoku.

Všechna zvířata jej zpravidla přijímají bez jakýchkoliv problémů. Doporučené dávkování se liší v závislosti na druhu zvířete a jeho váze a jeho podrobnější rozpis naleznete v příbalovém letáku. 

Kde lze EnteroZOO koupit?

EnteroZOO lze zakoupit přímo v našem e-shopu, ale také u našich partnerů buď na internetu nebo v desítkách kamenných prodejen a veterinárních ordinací po celé České republice. 

Cena

47700
147700
3 položek celkem
Entero ZOO detoxikační gel 100g
-5 % kód Fit5
426 Kč / ks

Detoxikace organizmu, váže toxické látky a odvádí je z organizmu

43874
Entero ZOO detoxikační gel 10g
-5 % kód Fit5
47 Kč / ks

Detoxikace organizmu, váže toxické látky a odvádí je z organizmu

55358
Entero ZOO detoxikační gel 15x10g
-5 % kód Fit5
700 Kč / ks

Detoxikace organizmu, váže toxické látky a odvádí je z organizmu

55357

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem