Avicentra směs do krmítek 10 kg

Kód: 400571
Vyrobeno v ČR
Značka: Avicentra
460 Kč / ks
skladem
Můžeme doručit do:
7.12.2022

Krmivo určené pro volně žijící ptáky. Slunečnicová směs vhodná do krmítek. Zimní směs.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Krmná směs do krmítek, slunečnicová směs pro přikrmování volně žijícího ptactva v zimních měsících Složení: obiloviny, semena 

Doplňkové parametry

Kategorie: Slunečnice směsi do krmítek
Hmotnost: 10 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost AVICENTRA s.r.o. je rodinná firma, která se v současné době řadí mezi největší výrobce krmiv pro exotické ptactvo a hlodavce v České Republice. Majitel – Miroslav Chládek byl od svého mládí vášnivý chovatel papoušků a tak jako většina chovatelů v České Republice řešil problém s nákupem krmiva. Ne vždy tomu bylo tak jako dnes, kdy si člověk může vybrat z široké nabídky specializovaných krmiv od spousty výrobců. Ze snahy o zajištění krmiva pro papoušky a financování svého koníčku začal v 90. letech prodávat proso a slunečnici dalším chovatelům. Původní sklad, který byl v garáži rodinného domu byl za krátkou chvíli nedostačující, proto se rozhodnul zakoupit v sousední obci Stropešín opuštěnou sýpku obilovin, kde se začala fakticky psát historie firmy. Tento objekt slouží firmě AVICENTRA do dneška a z původních asi 250m2 se rozrostl po 3 přístavbách na 1200m2. Díky úzké spolupráci se zemědělci se mu podařilo začít dodávat obiloviny téměř všem výrobcům směsí pro papoušky v České Republice. V té době se začala rodit myšlenka výroby směsí pod vlastní značkou.

V roce 2001 založili firmu AVICENTRA s.r.o. a pod stejnou značkou zahájili výrobu směsí pro exotické ptactvo a hlodavce. Výrobky se staly poměrně rychle oblíbené mezi zákazníky a díky tomu jsme získali silné postavení na trhu. V roce 2005 výrazně rozšířili skladovací kapacity surovin nákupem posklizňové linky o rozloze 4000m2. V roce 2007 rozšířili o poslední přístavbu areál ve Stropešíně a také zakoupili firmu COP COR s.r.o. s obchodní značkou Sonnenland. Díky této koupi získali cenné know-how. Sortiment značky AVICENTRA tak rozšířili o špičkové, ručně vyráběné tyčinky pro ptáky a hlodavce nebo například o podestýlku z kukuřičných vřeten. V té době začali pracovat na designu značky, nových typech balení výrobků a výraznějšímu propagaci značky. Později opět začali řešit kapacitní problémy a v roce 2014 jsme zakoupili areál bývalé bramborárny Studenec o celkové rozloze 20.000 m2 s 6000 m2 výrobní a skladovací plochou. V roce 2015 dokončili výstavbu automatické míchací linku s precizním čištěním pro výrobu krmných směsí, která patří mezi nejmodernější v Evropě. V roce 2016 zde centralizovali veškerou výrobu, sklad surovin a finálních výrobků. Cílem do budoucna je rozšířit naše výrobky do zahraničí se stejným úspěchem jako v České Republice a rozšiřovat sortiment o další výrobky.