Slunečnice černá 25 kg

Kód: 100635_AGR
Vyrobeno v ČR Velmi žádané
Značka: Forestina
700 Kč / ks
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
18.4.2024

Krmivo pro exoty, papoušky, venkovní ptactvo, do krmítek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Slunečnice Černá - semeno, krmivo pro exoty, papoušky, venkovní ptactvo, do krmítek Nejprodávanější semeno slunečnice, výborné zakrmování pro venkovní ptactvo, do krmítek.

Vhodné pro korely, střední a velké papoušky. Slunečnice černá, slunečnicové semínko je základem krmiva pro exoty zejména papoušky všech velikostí, pro venkovní ptactvo do krmítek převážně v zimním období, kdy si nemohou přirozeně zob nahledat. Tato semena jsou poslední dobou velkým HITEM ve výživě koní. Přidávají se čím dál tím více do müsli pro koně a granulí. Můžete i vy jednoduše a levně obohatit krmnou dávku vašich koní.  Velmi vhodné pro staré koně nad 18 let, hubené a ve vysokém výkonu. Slouží jako zdroj pohotové energie, především pro koně senzitivní na horkou energii ze škorbů (nervozita, pocení). Také vhodným zdrojem bílkovin. Má výrazný vliv na kvalitu kůže a lesk srsti. Vhodný zejména v době přelínávání.

Obsahuje 17 - 23 % N-látek (hrubý protein) a přibližně 26 % tuku - kvalitního slunečnicového oleje. Krmení celých slunečnicových semen je vhodnější než slunečnicové oleje - je to levnější, kvalitnější, semeno oproti oleji nežlukne a navíc obsahuje vlákninu a další minerály, které obsahuje slupka semene. Loupaná slunečnicová semena obsahují 48 % tuku.    Dávkování: dle zátěže koní 30 - 300 g /denně. Zpravidla pro hobby koně 60 g denně.

Černá slunečnice pro exoty a venkovní ptáky. Doplňkové krmivo pro ptactvo.

Složerní : Slunečnice roční (Helianthus anuus)

Hmotnost : 25 kg

Skladujte v suchu, temnu a chladu. Vlhkost max 8%

Výrobce : Forestina s r.o. Strakonice ČR

Doplňkové parametry

Kategorie: Slunečnice směsi do krmítek
Hmotnost: 25 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Výrobce hnojiv a zahradních substrátů.

Základní filosofií společnosti v produktové oblasti je vývoj a výroba organických hnojiv a souvisejících produktů, jejichž určení je primárně pro hobby pěstitele, nicméně které vykazují vysokou kvalitu a užitné vlastnosti asociované s produkty určenými pro profesionální využití.
Problematikou výroby zahradních hnojiv se firma intenzivně zabývá od roku 2006. Za tuto krátkou dobu dokázala výrazně proniknout na tuzemský trh, zařadit se k lídrům mezi výrobci zahradních hnojiv a stát se jednou z významných firem zabývajících se touto oblastí podnikání. V nemalé míře se společnost také věnuje v zimních měsících produkci výrobkové řady KRMÍTKO, kde svým zákazníkům nabízí krmení pro venkovní ptactvo