Slunečnice černá 25 kg

Kód: 100635_AGR
Vyrobeno v ČR Velmi žádané
Neohodnoceno
Značka: Tagro
975 Kč / ks
Skladem
Můžeme doručit do:
6.10.2022

Krmivo pro exoty, papoušky, venkovní ptactvo, do krmítek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Slunečnice Černá - semeno, krmivo pro exoty, papoušky, venkovní ptactvo, do krmítek Nejprodávanější semeno slunečnice, výborné zakrmování pro venkovní ptactvo, do krmítek.

Vhodné pro korely, střední a velké papoušky. Slunečnice černá, slunečnicové semínko je základem krmiva pro exoty zejména papoušky všech velikostí, pro venkovní ptactvo do krmítek převážně v zimním období, kdy si nemohou přirozeně zob nahledat. Tato semena jsou poslední dobou velkým HITEM ve výživě koní. Přidávají se čím dál tím více do müsli pro koně a granulí. Můžete i vy jednoduše a levně obohatit krmnou dávku vašich koní.  Velmi vhodné pro staré koně nad 18 let, hubené a ve vysokém výkonu. Slouží jako zdroj pohotové energie, především pro koně senzitivní na horkou energii ze škorbů (nervozita, pocení). Také vhodným zdrojem bílkovin. Má výrazný vliv na kvalitu kůže a lesk srsti. Vhodný zejména v době přelínávání.

Obsahuje 17 - 23 % N-látek (hrubý protein) a přibližně 26 % tuku - kvalitního slunečnicového oleje. Krmení celých slunečnicových semen je vhodnější než slunečnicové oleje - je to levnější, kvalitnější, semeno oproti oleji nežlukne a navíc obsahuje vlákninu a další minerály, které obsahuje slupka semene. Loupaná slunečnicová semena obsahují 48 % tuku.    Dávkování: dle zátěže koní 30 - 300 g /denně. Zpravidla pro hobby koně 60 g denně.

Doplňkové parametry

Kategorie: Slunečnice směsi do krmítek
Hmotnost: 25 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: