Péče o tlapky psa

Péče o tlapky psů - Ochranný a regenerační prostředek. Uklidnění popraskaných polštářků. Využití i jako prevence v zimním období při solení chodníků i horkých dnech při rozpáleném povrchu. Balzám, ochranný gel na tlapky, ochranná mast nebo krém, pěna, emulze, sprej na tlapky.

Nejprodávanější

4 položek celkem

Cena

177600
1177600

Značky

Položek k zobrazení: 4
mast na tlapky beaphar feet balsam 40 ml default
Beaphar Mast na tlapky 40ml
Momentálně nedostupné
193 Kč / ks

Mast na tlapky Feet Balsam ochraňuje polštářky psích tlapek, a to zejména v období zimy (sůl na chodnících) a léta (rozpálené povrchy). Zjemňuje kůži polštářků tlapek....

129522
LÁSKA 31 Balzám na tlapky pro ochranu a péči 30 ml
405 Kč / ks
105891
LÁSKA 31 Balzám na tlapky pro ochranu a péči 60ml
600 Kč / ks

Veterinární přípravek pro zvířata v zájmovém chovu.

105893
Mast na tlapky a drápky pro psy TOPVET 50ml
177 Kč / ks

Ochranný a regenerační balzám na tlapky.

109603

Péče o tlapky psů - Ochranný a regenerační balzám, Ochranný gel na tlapky. Ochranná mast na tlapky a drápky. Ochranný krém na tlapky a čenich psa. Ochranná pěna, Emulze. Sprej na tlapky čistící.

Uklidnění popraskaných polštářků. Využití i jako prevence v zimním období při solení chodníků i v horkých dnech při rozpáleném povrchu.

Balzám na tlapky pro psy,  a kočky - Francodex Balzám ochranný na tlapky pes roller - Ochranný přípravek na tlapky pro psy. Pomáhá omezit množení bakterií, snížit podráždění kůže, posílit tlapky v případě omrzlin nebo nadměrného zahřátí, stimulovat hojení ran a popraskání. Topvet ochranný balzám. Colafit 7 Single balzám na tlapky. Láska 31 balzám na tlapky.

Mast na tlapky psů a koček - Dermazyme Melivet mast. Topvet mast na tlapky a drápky pro psy. Trixie mast na tlapky s včelím voskem. 

Krém na tlapky a čenich psa - Elastopad crm - Regenerační krém pro psy a kočky s ochranou proti slunci s obsahem nenasycených mastných kyselin omega-3 a omega-6. Vhodný na čenich i tlapky

Emulze na tlapky - Foot protect - ochranná emulze na tlapky

Ochranná pěna na čištění tlapek - Gills pěna čistící.

Sprej na tlapky - ochranný a čistící - Max Cosmetic Cleaning Legs, Trixie Pfotenpflege. 

Vosk na tlapky - Vetramil cosk na tlapky - Med v přípravku Vetramil poskytuje dlouhodobou ochranu proti vnějším vlivům. Přidané esenciální oleje zvyšují přirozenou odolnost kůže.