Coppens Krmivo Spirulina Granulate pro plůdek 0,5-0,8 mm 500g

Kód: KPSG10_KH_MP
225 Kč / ks
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
17.4.2024

Pomalu potápivý krmný starter pro ranná stádia plůdku okrasných a akvarijních ryb. Vysoký obsah vodní sinice Spirulina, aminokyselin, vitamínů, minerálů a antioxidantů. Splní požadavky i nejnáročnějších chovatelů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Krmivo pro plůdek - Spirulina Granulate 0,5 - 0,8 mm

Pomalu potápivé, velmi jemné krmivo s obsahem vodních řas 

Pro rozkrmení ranných stádií plůdku ryb  

  • Složení: Extrudované jednodruhové rybí maso a mořský plankton, sladkovodní sinice Spirulina a řasa Chlorella. Doplňkový soubor aminokyselin, astaxanthin, BIO - MOS ( mannan-oligosacharid ), minerální a vitamínový komplex, prebiotickou vlákninu, inulin.

Obsah živin na 1 kg:  bílkoviny 37 %, tuk 7 %, vláknina 1,9 %, Astaxanthin 70 mg, vitamin A 25 000 m.j., D3 2450 m.j., E 220 mg, C 330 mg.

  • Charakteristika: Pomalu potápivé mikropeletky temně hnědé barvy s nazelenalým odstínem. Kompletní krmný startér pro ranná stádia plůdku tropických i studenovodních okrasných ryb. Vhodný pro výkrm rybek po ukončení odkrmu váčkového plůdku živou potravou - artemiemi. To je cca 3 - 5 dnů po vstřebání žloutkového váčku.

Vyrobeno holandskou firmou Coppens. Firma garantuje obsah živin jednotný v každé mikropeletě. Tyto jsou v takové kvalitě, kdy živinami a využitelností jsou téměř shodné s přirozenou potravou. Krmný koeficien 0,9 - 1 kg / kg přírůstku.

Spirulina Granulate obsahuje bohatý mix multivitamínů s vysokou dávkou
stabilního vitamínu C a dodává rybám esenciální aminokyseliny,
Omega-3 mastné kyseliny a karotenoidy jako je astaxanthin, které
jsou zodpovědné za barevnost okrasných ryb.

  • Možnosti použití:  Toto krmivo je vhodné pro akvarijní ryby živící se rostlinami a řasami, jako jsou krunýřovci, živorodky ostrotlamé a určité druhy garnátů. Ze studenovodních okrasných ryb především pro závojnatky, shibunkiny, plotice, ostroretky, amury, jeseny, aj.

Skladování: Mikropelety Spirulina Granulate mějte uzavřené v hermetickém PVC obalu, v suchu,  temnu a chladu - do cca 18°C max. Sluneční ( ultrafialové ) záření, výrazně snižuje jejich trvanlivost.

Spotřebujete do 8 měsíců od data výroby

Doplňkové parametry

Kategorie: Coppens pro plůdek ryb 0,2-4,5 mm
Hmotnost: 0.5 kg
? Ryby Druh ryb: Plůdek ryb
Ryby vnadění nebo výkrm: Výkrm ryb
Ryby příchuť aroma složení: Sladkovodní řasy
Ryby velikost granulace: 0,5-0,8 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Nizozemské kvalitní produkty pro výkrm a vnadění ryb, granulované krmné směsi. Výrobce Coppens granule pro pstruhy, granule pro esetery, granule pro koi kapry, krmné směsi pro ryby a mikro granulát pro plůdek ryb.

Mikropelety plovoucí nerozpustné pro ryby. Plovoucí krmivo pro KOI kapry, závojnatky, jelece jeseny, plotice, amury. V peletkách určené pro kvalitní výživu a růst bazénových ryb, především kaprovitých. Coppens Nizozemí. 

Krmivo pro plůdek Coppens ADVANCE pro rozkrmení ranných stádií plůdku většiny druhů sladkovodních ryb. Velmi vhodné i pro akvaristiku. Coppens Spirulina Granulate krmný starter pro ranná stádia plůdku okrasných a akvarijních ryb. Coppens Nizozemí. Krmivo pro plůdek pstruhů, plůdek kaprů, plůdek sladkovodních ryb, plůdek jeseterů.

Supreme granule pro pstruhy potápivé krmivo pro intenzivní výkrm pstruha duhového, nebo sivena. Určeno pro lososovyté ryby při umělém odchovu nebo v rybnících. Coppens Nizozemí. Krmivo pro plůdek pstruhů.

Potápivé pelety pro jesetery s vysokým podílem bílkovin, ale nižším obsahem tuku vhodný poměr. Vysoce výživné granule s nízkým odpadem. Pelety pro ryby malé a střední jesetery Coppens Supreme. Krmivo pro velké Jesetery Coppens Premium Select. Vyrobeno v Nizozemí. Pelety pro menší jesetery 3 mm4,5 mm6 mm9 mm a pro velké jesetery 14 mm a 20 mmPlůdek jeseterů.

Pelety feeder patří mezi nejrychlejší a nejúčinnější způsoby rybolovu, výroba a dovoz z Nizozemí Coppens Pelety feeder chytací se středovou dírkou. 

Chytací pelety bez dírky pro rychlé chytání halibutůCoppens Red halibut, Coppens Black halibut. Doporučujeme do PVA. Halibut chytací pelety s dírkou pro rychlé chytání. Aplikuje se na vlas, jako boilies, nebo na šňůrku, jako rohlíkáč. 

Coppens International byla založena v roce 1993 a v současnosti vyváží krmivo pro ryby do více než šedesáti zemí po celém světě. Vyvíjí vysoce kvalitní programy na výživu ryb pro téměř každý druh chovaných ryb ve všech fázích vývoje. Společnost nedávno za své vysoce kvalitní produkty získala prestižní certifikaci ASC (Aquaculture Stewardship Council). Coppens International, Holandsko/Nettetal, Nemecko.Coppens International je specialista na vývoj, výrobu a prodej krmiv pro ryby se sídlem ve městě Helmond v Nizozemsku. Vlastní také výzkumné centrum ve městě Valkenswaard, také v Nizozemsku. Společnost nedávno přesunula své plánování, přepravu a nákup surovin do nového výrobního centra v německém Nettetali.