Coppens Krmivo pro plůdek ADVANCE 0,5-0,8 mm 1kg

Kód: KRA531_KH1
345 Kč / ks
Skladem
Můžeme doručit do:
8.2.2023

Špičkové krmivo pro rozkrmení ranných stádií plůdku většiny druhů sladkovodních ryb. Velmi vhodné i pro akvaristiku. Vysoký obsah jednoduchých bílkovin, izolovaných z rybího masa. Stravitelnost jako u planktonu!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Krmivo pro plůdek - ADVANCE Coppens 0,5 - 0,8 mm

Velmi jemné mikro krmivo pro rozkrmení ranných stádií plůdku ryb  

  • Složení: Extrudované rybí maso a mořský plankton, rybí protein, rybí vývar, kukuřičný gluten, kvasnice, rybí tuk, aj. Doplňkový soubor aminokyselin, minerální a vitamínový komplex, aj.

Obsah živin:  bílkoviny (NL) 56 %, tuk 15 %, vláknina 0,3 %, popeloviny 11,7 %, Ca 3,1 %, P 1,82 %, Na 0,9 %.

  • Charakteristika: Mikro krmivo pro plůdek Advance, o velikosti 0,5 - 0,8 mm, jsou velmi jemné granulky, mající krupicovitou strukturu, hnědou barvu a silnou rybí vůni. Vyrobeno v extrémní kvalitě, od holandské firmy Coppens. Používají se jako "starter" - rozkrmení, pro váčkový plůdek lososovitých, kaprovitých, nebo i většiny akvarijních ryb. Vyrobeno špičkovou technologii, která v ČR není ( a dlouho ani nebude ).

Firma garantuje obsah živin jednotný v každé mikropeletě! Mikropelety jsou částečně vznášivé, tzn. že se drží na hladině a postupně pomalu klesají ke dnu, takže rybky je stíhají sbírat.

Advance nahrazuje výrobky řady Scarlet, která se přestala vyrábět ( zákazáno EU pro obsah barviv ). Liší se pouze tím, že neobsahuje červené barvivo.

  • Možnosti použití: Mikro krmivo pro plůdek Advance je v takové kvalitě, že živinami a využitelností je téměř shodné s přirozenou potravou. Dá se také využít i ve studenovodní a teplovodní akvaristice. Krmnte dle potřeb ryb, jen tolik kolik sežerou za krátký čas, tak aby nezůstávalo krmivo na dně.

Skladování:  Mikropelety mějte uzavřené v hermetickém obalu, v suchu,  temnu a chladu - do cca 18°C max. Sluneční ( ultrafialové ) záření, výrazně snižuje jejich trvanlivost. Spotřebujete do 10 měsíců od zakoupení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Coppens pro plůdek ryb 0,2-4,5 mm
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Holandské kvalitní produkty, granulované krmné směsi pro výkrm ryb a pstruhů, koi kaprů a pod.