Claramat Sůl Tabletová Regenerační 25 kg

Kód: SUL800141
270 Kč / ks
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
6.3.2024

Speciální sůl tabletovaná, používá pro změkčování vody, dezinfekci vody a výrobu solanky. Claramat Tabletten je speciální tabletovaná regenerační sůl vyrobená za účelem tvorby solanky pro regeneraci iontoměničů v domácích i průmyslových úpravnách vody a zařízeních pro změkčování vody.

Používá pro změkčování vody, dezinfekci vody a výrobu solanky v potravinářském průmyslu. Claramat Tabletten se vyznačuje nejvyšší čistotou, vysokým výkonem a dlouhou životností změkčovadla. Optimální postupná rozpustnost bez žádných zbytků (max. 200 mg/kg). Oproti sypké soli nedochází k tzv. klenbování v solankové nádrži.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Claramat Sůl Tabletová Regenerační je vhodná pro přístroje pro změkčování a úpravu vody.  Velikost : puky (vločky) cca 2,5 / 1cm dodávka značky : Claramat nebo Supertab, změna vyhrazena pozn: obrázek obalu může být orientační.

Claramat Tabletten je speciální tabletovaná regenerační sůl vyrobená za účelem tvorby solanky pro regeneraci iontoměničů v domácích i průmyslových úpravnách vody a zařízeních pro změkčování vody.

Používá pro změkčování vody, dezinfekci vody a výrobu solanky v potravinářském průmyslu. Claramat Tabletten se vyznačuje nejvyšší čistotou, vysokým výkonem a dlouhou životností změkčovadla. Optimální postupná rozpustnost bez žádných zbytků. Oproti sypké soli nedochází k tzv. klenbování v solankové nádrži.

V souladu s CSN EN 973

Složení : Jedlá sůl vakuová.

Kvalita výrobku : Kvalita odpovídá EN-973: regenerační soli pro intoměniče (vakuová sůl typu A). Potravinářská kvalita vyhovuje kritériím čistoty Kodexu Alimentarius.

Přísady:

Informace pro spotřebitele v souladu s nařízením o detergentech

Tímto způsobem Vás informujeme o složkách současného složení výrobku. Složky jsou uvedeny dle hmotnosti v sestupném pořadí.

Claramat Tabletten
Informace o složkách dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 648/2004 ze dne 31. března 2004 o detergentech

· chlorid sodný (NaCl; CAS-Nummer: 7647-14-5)

· protispékavá látka hexakyanoželeznatan sodný (Na4[Fe(CN)6]; CAS-Nummer: 13601-19-9)

 

Sůl tabletová Claramat je od německého dodavatele Südwestdeutsche Salzwerke AG Heilbronn

Doplňkové parametry

Kategorie: Sůl tabletová regenerační
Hmotnost: 25 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: