Vitalita psů

Vitalita psů Vitalita psů

Každý chovatel chce pro svého psího parťáka jen to nejlepší, což zahrnuje nejen kvalitní stravu, ale také preventivní péči o pohybový aparát. Vyberte si z naší nabídky vitamínů a dalších výživových doplňků, které můžete nyní u nás pořídit se slevou až 12 %.

Podpořte vitalitu psa zdravou výživou

Široká škála zdravých krmiv a doplňků stravy pro psy od českého výrobce Krmiva Hulín, včetně produktů Marine Harvest pro podporu pohybového aparátu a vitality zvířat. Vybrané produkty s 12% slevou při použití kuponu Fit12.

Zdravá výživa
 

Kompletní kloubní výživa pro každého pejska

Sladkovodní řasy, kolagen a další doplňky stravy pro kloubní výživu psa. Vyberte si z naší široké nabídky produktů a ušetřete až 12 % se slevovým kódem Fit12.

Kloubní výživa
 

Doplňky a vitamíny při BARF stravě

BARFování je přirozený způsob krmení psů, který se skládá ze syrového masa, kostí, zeleniny a ovoce. Tento způsob krmení má mnoho výhod, ale také je důležité, aby psi dostávali všechny potřebné živiny jako například vitaminy, minerály, omega-3 mastné kyseliny a vlákninu. Na vybrané produkty sleva 12 % s kódem Fit12.

Barf
 

Má váš pes potíže s klouby?

Kloubní potíže mohou postihnout psy v každém věku. Rychlý růst štěňat, nadměrné zatížení a opotřebení kloubů u dospělých psů, úraz nebo věk u starších psů mohou vést ke kulhání nebo bolesti při chůzi. Přípravky GIOM jsou určené pro akutní pohybové potíže a také pro prevenci kloubních potíží v období růstu. Nyní je můžete mít se slevou až 12 % s kódem slevy Fit12.

Giom
 

Vitatrend Křemelina pro zbavení vnitřních parazitů

Křemelina je přírodní přípravek působící jako probiotikum, které pročišťuje střevní trakt a podporuje zbavování vnitřních parazitů. Kromě toho zlepšuje kvalitu kůže a srsti, zvyšuje vitalitu a posiluje imunitu. Křemelina obsahuje vysoké procento oxidu křemičitého, který je důležitou složkou kolagenu, a proto příznivě působí na klouby a pojivové tkáně. Využijte nyní slevu 5 % a zadejte v objednávce kód Fit5.

Křemelina
 

Vysoce kvalitní oleje pro psy

Vyberte si ze široké škály olejů od výrobce Krmiva Hulín se slevou 5 % při použití kupónu Fit5. Mezi zákazníky je nejvíce oblíbený lososový olej z norského lososa, který je lisovaný za studena. V chladu netuhne a je bohatým zdrojem omega-3 mastných kyselin, které podporují zdraví kloubů a srsti.

Oleje
 

Vitamínové suplementy Vitar Veterinae Artivit

Veterinární nutriční přípravky pro psy v sirupové i práškové formě. Obsahují aktivní látky v extra silné koncentraci, které podporují kloubní výživu a regeneraci chrupavek a tkání. Doplňky můžete u nás nyní pořídit se slevou 5 % při aplikaci slevového kupónu Fit5

Vitar veterinae
 

Fitmin krmiva pro psy od českého výrobce

Nejprodávanější značka krmiv pro psy od českého výrobce Dibaq. Nabízí širokou škálu krmiv pro psy všech věkových kategorií a plemen. Mezi nejoblíbenější řadu patří Fitmin Dog For Life s vyváženým poměrem omega 3 a 6 mastných kyselin pro zdravou kůži a srst.

Granule pro psy
 

Veterinární přípravky Alavis pro psy

Značkové produkty ALAVIS jsou vyráběny ze surovin té nejvyšší jakosti a obsahují vysoké množství účinných látek. Jsou pravidelně ověřovány v nezávislých laboratořích a splňují ta nejnáročnější kritéria. Při jejich výrobě je vše směřováno k dosažení té nejvyšší kvality a účinnosti.

Alavis
 

Platnost nabídky do vyprodání zásob.
Akce se vztahuje pouze na produkty označené štítkem Sleva 5 % s kódem Fit5 nebo Slevou 12 % s kódem Fit12. Slevový kupón nelze kombinovat s dalšími slevami.