Rodenticid BROS zrno na myši a potkany 6x20g

Kód: 5607_NOHEL
48 Kč / ks
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
23.4.2024

Nástraha na bázi pečlivě vybraných chutných obilných zrn. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nástraha na bázi pečlivě vybraných chutných obilných zrn. Pro hlodavce, které mají rádi zrní je velmi dobře stravitelná. Obsahuje látku, která brání náhodného požití lidmi a domácími zvířaty. Účinná látka je bromadiolon - 0,0029 %. Dávkování: myš - 60 g na každých 5-10 m, potkan - 100 g na každých 5 - 10 m. Návod k použití: umístěte do nástrahových stanic, které jsou zajištěny proti náhodnému otevření a na místech, kde se vyskytují hlodavci.

Bros Zrno na myši a potkany 6x 20 g:   Přípravek je určený k deratizaci hlodavců zvláště krys a potkanů. Výhodné rozmísťování jedu bez dotyku. Obsahuje celá zrna určená k likvidaci myší uvnitř budov a likvidaci potkanů uvnitř i v okolí budov. Obsahují návnadu, která silné láká hlodavce a účinkujež o prvním použití. Üčinek zpožděný několik dní zabraňuje hlodavcům spojovat jed s eliminací jiných jedinců. Výrobek má mumifikujíci ičinek a obsahuje látku, která zabrañuje náhodnému požiti osob a zvířat. Speciálně vybraná obilná zrna činí tento produkt výjimečně atraktivním pro hlodavce.   Návod k použiti: Umístěte pouze do nástrahových stanic, které jsou zajištěny proti náhodnému otevření, a na místech, kde se vyskytují hlodavci: v blízkosti jejich nor / děr, oblastí krmení chovu a na jejich stezkách. Myš domácí: použijte 60 g na aždych 5 10 m. Potkan obecný: použijte 100 g na każdých 5- 10 m. Monitorujte nástrahové stanice a spotřebu nástrah, doplnte ástrahu a odstrante mrtvé hlodavce 2-3 dny po aplikaci vevnitř nebo 5-7 dní od aplikace kolem budov a poté nejméně jednou týdně. Nástraha k přímému použití v deratizačních staničkách odolných proti násilnému otevření.   UPOZORNĚNÍ: Před použitím si pečlivě přečtěte pokyny. Může způsobit poškození orgánů (krví) při prodloužené nebo opakované expozici. P102 Uchovávejte mimo dosah děti. P103 Před použitím si přečtěte údaje na štítku. P260 Nevdechujte prach. P280 Používejte ochranné rukavice. P314 Necítíte-li se dobře, vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. P501 Odstraňte obsah a /nebo nádobu jako nebezpečný odpad v registrované provazovně nebo podniku v souladu s platnými předpisy. Před použitím výrobku si přečtěte štítek a informace dodávané s produktem. Nástrahové stanice by měly být umístěny na místech nepřístupných dětem, domácím zvířatům a jiným necílovým zvířatům. Označte je a jasně uveďte: název produktu, čislo povolení a název účinné látky a uveďte následujicí informace: "obsahuje rodenticid", "neotevírat a nehýbat, V případě nouze kontaktovat toxikologické informační centrum a současně uveďte telefonní čislo takového střediska. Nepoužívejte v blizkost potravin, nápojů, kmiva, předmětů a povrchů, které jsou v kontaktu s potravinami, a drenážních systémů. Při používání výrobku nejezte, nepite ani nekuřte. Po aplikaci omyjte ruce a pokožku, která přišla do styku s produktem. Nepoužívejte rodenticidy obsahujicí antikoagulanty v dané oblasti po dlouhou dobu (např. k prevenci zamoření hlodavci či ke zjištění jejich aktivity). Nepouživejte déle než 35 dní a pokud hlodavci po této době stále působí, kontaktujte odborníka. Ekologicky nebezpečné.   ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ: Před použitím výrobku zvažte nechemické metody likvidace hlodavců.

Doplňkové parametry

Kategorie: Rodenticidy jedy
Hmotnost: 0.12 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

BROS je společnost která vyrábí insekticidy (přípravky proti hmyzu), rodenticidy (přípravky proti hlodavcům), přípravky na ochranu rostlin, hnojiva, a jiné přípravky pro dům a zahradu. Každý výrobek navržen a vytvořen tak, aby svým uživatelům zajistil příjemný, bezpečný a nestresující pobyt v prostředí, kde je přítomnost hmyzu a hlodavců nežádoucí, nebo obtěžující. BROS dbá na to, aby jejich výrobky byly nejen účinné na hmyz a hlodavce, ale zároveň co nejvíc bezpečné pro lidi.

BROS své výrobky neustále vyvýjí a vylepšuje, aby každou sezónu mohl dodávat produkty, jejichž složení a obaly vám zajistí bezpečné a pohodlné používání. Nejoblíbenější produkty od firmy Bros si můžete prohlédnout níže.

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o přípravku. Biocidní přípravky se povolují prostřednictvím dvoustupňového přístupu: Na úrovni EU musí být schválena účinná látka (která má biocidní účinek). Biocid (řec. bio = život + cidó = ničím) je obecně látka používaná k hubení, tlumení nebo omezování škůdců. V hobby balení na prodejně REMA CB v Českých budějovicích - přímý prodej. 

Deratizace ZDE : ...               Rodenticidy ZDE : ...