Pamlsek Carbonové kuličky s aktivním uhlím pro velké psy 16 mm 500 g

Kód: PVPCK16-1_KH
Novinka -12 % kód Fit12
Značka: Krmiva Hulín
220 Kč / ks
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024

Vařené masové kuličky s obsahem Aktivního uhlí, které i při malém dávkování působí velmi pozitivně na celé zažívací ústrojí psa. Bez lepku a drůbežího masa. Jsou vhodné nejen jako pamlsek, ale také jako odměňa při výcviku větších plemen psů. Vynikající jsou kuličky i na stopu nebo odhoz. Černé Aktivní Biouhlí - Carbon je v současnosti nejnovějším trendem v oblasti zdravé výživy zvířat a to jak v prevenci, tak i při akutních trávicích potížích. Výrobek je v podobě měkkých větších kuliček o průměru 16 mm vhodných pro střední, velká a obří plemena. Pamlsek s Biouhlím má velmi vysokou chutnost a atraktivitu pro psa - černé uhlí nesnižuje původní chuť masa. Psi jej přijímají i ve stresu nebo nepříznivých podmínkách. Psa odmění, ale nezasytí ani při častém podávání. Nemastí a tak se dá nosit v kapse. Neobsahují přidané aroma, barvy ani posilovače chuti

Detailní informace

Detailní popis produktu

Určeno jako odměna - pamlsek při výcviku 

S preventivním efektem pro trávicí trakt 

Ojedinělý výrobek na českém trhu 
 

  • Složení:  Jehněčí moučka, Hovězí moučka, Sladkovodní rybí moučka, Pivovarské kvasnice, Rýžová mouka, Vepřová moučka, Játrový protein, Pohanková mouka, Sušená vejce, Biochar - aktivní černé uhlí, Hnědá mořská řasa Kelpa, Zelená mořská řasa Caulerpa.

Obsah přirozených živin na 1 kg krmiva:  Hrubý protein - 34,5 %, Hrubý tuk - 4,6 %, Hrubá vláknina - 4,7 %, Hrubý popel - 8,5 %, Vlhkost - 18 %, Carbon / uhlík - 10 %, Škrob - 16 %, Vápník - 1,5 %, Fosfor - 1,3 %, NaCl - 0,06 %, Jód - 10,2 mg.

  • Charakteristika:  Carbonové kuličky jsou účelovým doplňkem výživy pro psy s obsahem Aktivního černého biouhlí, které má samo o sobě vysokou účinnost při tlumení chronických i akutních průjmů, plynatosti, kvasných procesů ve střevech i u lehkých otrav. V kuličkách je účinnou látkou krmná surovina Biochar, což je název pro mleté, dřevěné, aktivní černé uhlí, nebo-li také Biouhel, dříve lidově nazývané živočišné uhlí, protože se vyrábělo z kostí zvířat. Zrnitost - frakce použitého uhlí do směsi je velmi jemná a to 0,1-1 mm. Pamlsek má tmavě černou barvu po použitém černém uhlí a přirozenou, specifickou masitou vůni. Tento výcvikový pamlsek vyrábíme ve tvaru větších kuliček o průměru 16 mm. Neobsahuje lepek ani drůbeží maso!

Výrobek nedochucujeme žádnými posilovači chuti ani nepřidáváme aroma pro sytější pach. Má proto přirozenou barvu a vůni pouze a jen po použitých surovinách. Používáme  kvalitní a čerstvé suroviny vhodné pro výživu psa, mnohé jsou v potravinářské kvalitě.

  • Použití a dávkování:  Carbonové kuličky 16 mm používejte ideálně jako odměnu během dne nebo při výcviku velkých a obřích plemen psů. Nejde o klasické krmivo, ale o chuťově atraktivní doplněk, který je určený jako odměna nebo jen k občasnému přilepšení během dne. Proto je nepoužívejte místo krmiva k zasycení psa, ale jen průběžně k jeho odměně za podařený výkon aj. Protože je kulička již větší - váží cca 2,4 g, doporučuji jejich denní dávku pro výcvik omezit na cca 100 ks denně a rozčlenit do delšího časového období. Vhodné pro všechny kategorie psů.

Výcvikové pamlsky s Aktivním uhlím jsme vyvinuli za účelem nejen výcviku, ale také s nadhodnotou prevence před zážívacími potížemi trávicího ústrojí psa. Malé denní dávky Biouhlí předejdou nenadálým střevním potížím, detoxikují střevní prostředí a nezpůsobí zácpu ani při menším příjmu vody. Uhlíková kulička má pro psa vysokou chutnost a sežere ji dle našich zkušeností za všech podmínek. 

Pokud se pes nedopatřením dostane k pamlsku s Aktivním Biouhlím sám a sežere ho větší množství, nic se neděje. Jsou to přírodní suroviny, které ani při větším, jednorázovém příjmu, organizmus psa nijak nepoškodí. Jen dejte psovi průběžně hodně napít, aby neměl případně příliš tuhou stolici.

Je nutno vědět! Pokud pes užívá léky nebo probiotika, je třeba mít na mysli, že Biouhel nerozlišuje špatné a dobré látky v těle, ale váže na sebe úplně vše co se ve střevech vyskytuje, tzn. i veškeré léčivo nebo přidaná probiotika. Proto je v těchto případech nutno počítat s časovým odstupem po aplikaci léčiv, kdy je možné podat psovi Carbonové kuličky, aby nedocházelo k jejich vazbě na Biouhlí a tím i k jejich vyplavování z těla ven. Obecně však cca 2 hodiny před nebo po užití léčiv je možno biouhlí použít - léčivo je již vstřebáno z trávicího traktu do krve. Aktivní uhlí Biochar však nenarušuje přirozenou mikroflóru a mikrofaunu zažívacího ústrojí, která je pevně uchycena na stěnách střev. Naopak odvodem např. toxinů, přebytečné vody a volných cizorodých bakterií upravuje prostředí střev na optimální.

Dodávané balení: 

500 g - v zip sáčku

1 kg - v zip sáčku

5 kg - v zataveném sáčku

10 kg - v zataveném sáčku

  • Skladování a spotřeba: Skladujte v dobře uzavřených obalech, v suchu a temnu, bez slunečního svitu.
  • Doba spotřeby do 3 měsíců od data výroby
  • Pozn.: při uchovávání v chladu a temnu do max. 18 °C. Při teplotě do 10 °C spotřebujte max. do 6 měsíců. Zamražený výrobek je však možno používat min. 12 měsíců od data výroby. Mějte peletky vždy dobře uzavřené, jsou velmi aromatické.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krmiva Hulín pamlsky pro psy
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Český výrobce Krmiva Hulín (KH) vyrábí a dováží vnadící směsi, nástrahy a partikly pro sportovní a rekreační rybolov. Boilieskrmítkové směsipartikly - vařené, chytací peletyfeedermoučkysuroviny pro výrobugranule pro rybyboosterydipyZig Rig MixyMixy do PVAkoření a oleje pro ryby. barvyobalovací těstaPVA program. Vnadění a lov Sumce, lov AmuraVýrobce granulí pro ryby - pro kapry, pstruhyjesetery, KOI jezírkových ryb.

Výrobce kompletních krmiv granulí pro psy a doplňkových krmiv, výcvikových pamlsků pro psy a pro chovatele domácích zvířat. Dodavatel produktů pro zvířata k doplnění výživových hodnot nutných k růstu a udržení zdraví a vitality psů, koní. Vitamínové krmné doplňky pro psy - pro BARF, pro podporu kloubní výživy, pro vitalitu zdraví psů, pro podporu energie a v nabídce i forma olejů a tuků pro psy a koně, rybolov.

Dovozce krmiva Coppens z Nizozemí a Marine Harvest produktů z ryb, moučky z ryb, krmných surovin z ryb a z moře. 

RYBY = připravený filtr pro rychlý výběr produktů Krmiva Hulín pro ryby ZDE ◄◄◄

PSI = odkaz pro rychlý výběr produktů Krmiva Hulín pro psy ZDE ◄◄◄