Obalovací těsto Calypso 150 g

Kód: SR10041_KH150
190 Kč / ks
Skladem do 3 dní.
Můžeme doručit do:
24.6.2024

Vysoký obsah extrudovaných surovin se specifickým složením pro řadu CALYPSO s přírodním červeným kořením.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obalovací těsto - CALYPSO, 150 g 

  • Charakteristika: Těsto má specifický základ ve složení jako boilie mix CALYPSO (více o složení v sekci " Boilie Mixy "). Směs je však jemněji mletá a obsahuje více surovin způsobujících tvárnost a plasticitu těsta.  
Dále obsahuje: Kombinaci červeného koření jako v řadě výrobků Calypso spolu c extrudovanými surovinami. Snadno rozpustné složky, vysoce atraktivní pro ryby a speciální přísady, které způsobí  to, že je těsto ve vodě soudržné, rosolovité konzistence, nerozpadá se a neolupuje se z nástrahy. Těsto má barvu červené papriky a výraznou kořeněnou vůni. Použitím obalovacího těsta urychlíte a zesílíte vnadící efekt nástrahy a hlavně také prodloužíte její životnost (rozpad) ve vodě až na dvojnásobek! Účinnost však umí výrazně zkrátit hojná přítomnost bílé ryby!
 
  • Použití: Těstem se obalují nástrahy (boilies, pelety s dírkou), nebo se na něj dá přímo chytat tak, že se natlačí rovnou na háček. Je účinné jak v chladnějším, tak i teplejším období, díky vysokému obsahu rozpustných látek a instantních surovin. 

Skladování:  Skladujte do 10 % °C, pak těsto vydrží až 12 měsíců. Trvanlivost v hermeticky uzavřeném obalu při  teplotě do 20 °C je cca 6 měsíců.

Cizorodé látky ulpělé na těstě při jeho používání, mohou způsobit v teple jeho brzké plesnivění!

Doplňkové parametry

Kategorie: Těsta obalovací gely pro rybolov
Hmotnost: 0.15 kg
Ryby vnadění nebo výkrm: Vnadění rybolov
? Rybolov Vnadění ryb - vnadící směsi: Obalovací těsto
Ryby Vnadění Aroma příchutě složení: Calypso

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
K Avatar autora calypso obalovací těsto 17.1.2023 09:55
zima 2022-23 do studené vody vynikajici ůčinky v kombinaci s kulickou calypso 16mm a plovkou calypso

Český výrobce Krmiva Hulín (KH) vyrábí a dováží vnadící směsi, nástrahy a partikly pro sportovní a rekreační rybolov. Boilieskrmítkové směsipartikly - vařené, chytací peletyfeedermoučkysuroviny pro výrobugranule pro rybyboosterydipyZig Rig MixyMixy do PVAkoření a oleje pro ryby. barvyobalovací těstaPVA program. Vnadění a lov Sumce, lov AmuraVýrobce granulí pro ryby - pro kapry, pstruhyjesetery, KOI jezírkových ryb.

Výrobce kompletních krmiv granulí pro psy a doplňkových krmiv, výcvikových pamlsků pro psy a pro chovatele domácích zvířat. Dodavatel produktů pro zvířata k doplnění výživových hodnot nutných k růstu a udržení zdraví a vitality psů, koní. Vitamínové krmné doplňky pro psy - pro BARF, pro podporu kloubní výživy, pro vitalitu zdraví psů, pro podporu energie a v nabídce i forma olejů a tuků pro psy a koně, rybolov.

Dovozce krmiva Coppens z Nizozemí a Marine Harvest produktů z ryb, moučky z ryb, krmných surovin z ryb a z moře. 

RYBY = připravený filtr pro rychlý výběr produktů Krmiva Hulín pro ryby ZDE ◄◄◄

PSI = odkaz pro rychlý výběr produktů Krmiva Hulín pro psy ZDE ◄◄◄