Krmivo pro plůdek Kapr KH 4 mm 10 kg

Kód: KPK12_KH4_PL10
590 Kč / ks
Skladem do 3 dní.
Můžeme doručit do:
25.4.2024

Granulky o průměru 4 mm. Vlastní výroba podle součastných poznatků o výživě plůdku kapra v rybníce! Ideální poměr živin nutných pro rychlý růst a vývoj plůdku kaprovytých ryb od velikosti cca 8 cm. Vhodné i do zahradních jezírek. Krmivo se dobře potápí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Krmivo pro plůdek - KAPR KH - 4 mm 

Kvalitní krmivo pro plůdek kaprovitých ryb 

S obsahem živočišných mouček a extrudovaných surovin 

  • Obsahuje: 13 druhů kvalitních krmných surovin. Z toho 3 druhy živočišných mouček – celkem 38 % . Tepelně ( extrudované ) upravené suroviny - kukuřice, obiloviny, hrách, pohanka. Dále - krmnou mouku, pekárenské produkty, řepku, hydrolyzovaný tuk, hydrolyzovaný protein ( 94 % stravitelnost ), kvasnice, rostlinný olej, glukózu. 
  • Obsah živin:   Bílkoviny (NL) 33 %,  tuk 8 %,  vláknina 1,8 %,

Směs neobsahuje konzervanty, umělá barviva ani syntetická aromata. 

  • Charakteristika: Mnoha druhové, bílkovino – sacharidové krmivo, o průměru granulek 4 mm a délce cca 4 - 6 mm. Jsou sestaveny na základě novodobých poznatků o potřebách živin pro výkrm plůdku kapra v rybnících s přirozenou potravou. Směs je jemně mletá, pro její lepší využitelnost. Granulky mají hnědou barvu po masových surovinách a snadno se potápí. Ve vodě se rozpouští po svém obvodě, dle její teploty cca 30 - 60 minut.  
  • Použití:  Jako doplňující krmivo k přirozené potravě pro výkrm plůdku, případně i násady kaprovitých ryb v  rybnících, nebo okrasných bazénech . Zajistí dostatečný přísun živin v ideálním poměru. Krmte jen tolik, kolik jsou schopny ryby ihned sežrat, aby zbytečně nezůstávalo krmivo na dně bez povšimnutí! Dbejte na pravidlo, že se vzrůstající teplotou vody, klesá i obsah kyslíku a je třeba krmit velmi opatrně. Nažraná ryba snáší kyslíkový deficit velmi špatně! Hlavně v ranních hodinách, kdy za tmy rostliny kyslík z vody spotřebovávají a vydechují do ní kysličník uhličitý (proces disimilace)!

Doba spotřeby - 3 měsíce od data výroby

Doplňkové parametry

Kategorie: Granule pro kapry KH 4 mm
Hmotnost: 10 kg
? Ryby Druh ryb: Kapr - Carp, Plůdek ryb
Ryby vnadění nebo výkrm: Výkrm ryb
Ryby krmivo potápivé nebo plovoucí: Potápivé
? Rybolov Vnadění ryb - vnadící směsi: Granule
Ryby příchuť aroma složení: Moučky živočišné
Ryby velikost granulace: 4 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Český výrobce Krmiva Hulín (KH) vyrábí a dováží vnadící směsi, nástrahy a partikly pro sportovní a rekreační rybolov. Boilieskrmítkové směsipartikly - vařené, chytací peletyfeedermoučkysuroviny pro výrobugranule pro rybyboosterydipyZig Rig MixyMixy do PVAkoření a oleje pro ryby. barvyobalovací těstaPVA program. Vnadění a lov Sumce, lov AmuraVýrobce granulí pro ryby - pro kapry, pstruhyjesetery, KOI jezírkových ryb.

Výrobce kompletních krmiv granulí pro psy a doplňkových krmiv, výcvikových pamlsků pro psy a pro chovatele domácích zvířat. Dodavatel produktů pro zvířata k doplnění výživových hodnot nutných k růstu a udržení zdraví a vitality psů, koní. Vitamínové krmné doplňky pro psy - pro BARF, pro podporu kloubní výživy, pro vitalitu zdraví psů, pro podporu energie a v nabídce i forma olejů a tuků pro psy a koně, rybolov.

Dovozce krmiva Coppens z Nizozemí a Marine Harvest produktů z ryb, moučky z ryb, krmných surovin z ryb a z moře. 

RYBY = připravený filtr pro rychlý výběr produktů Krmiva Hulín pro ryby ZDE ◄◄◄

PSI = odkaz pro rychlý výběr produktů Krmiva Hulín pro psy ZDE ◄◄◄