K-9 Selection Lite Senior Formula 12 kg + dárek 1 kg K-9

Kód: 110512_CAN
1 hodnocení
Značka: K-9
1 050 Kč / ks
Skladem
Můžeme doručit do:
2.12.2022

Krmivo, granule pro starší psy, kontrola váhy

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kompletní krmivo pro kontrolu hmotnosti psa.

K-9 SELECTION LITE FORMULA je kompletní krmivo pro udržení a kontrolu hmotnosti u psů s nadváhou, psů s menší fyzickou aktivitou a u psů starších. Krmivo má sníženou energetickou hodnotu, méně tuků, optimální množství dietní vlákniny. 

K-9 SELECTION LITE FORMULA poskytuje psovi pocit dobrého a chutného nasycení při konzumaci menšího množství kalorií.

Krmivo se sníženým obsahem tuků (energie) a zároveň s vysokou stravitelností, výživovou hodnotou a chutností, vyhovující náročné kombinaci požadavků méně aktivních a starších psů.

K-9 Selection LITE je kompletní krmivo pro starší psy všech plemen, pro udržení výborné kondice a zdraví do vysokého věku. Snížený obsah tuků (energie) je kombinovaný se snadnou a vysokou stravitelností, výživnou hodnotou a chutností, pro odlišné potřeby a schopnosti trávení u starších jedinců. Vhodné také pro dospělé psy se sklonem k nadváze. Poskytuje psovi pocit dobrého a chutného nasycení při konzumaci menšího množství kalorií.

Vyrobeno v Kanadě podle osvědčené tradiční receptury z kuřecího masa, kuřecího tuku, kukuřice, pšenice a doplňků. Pouze z kanadských surovin, bez použití náhražek a chemické konzervace, stabilizováno přírodními látkami. 

K-9 Selection LITE je kompletní krmivo, žádné další doplňky nejsou potřeba. K tomuto krmení potřebuje pes už jen dostatek čisté čerstvé vody.

Dávkování:

Na každých 10 kg tělesné váhy psa 100 - 200g krmiva denně anebo podle doporučení veterináře. Upravte podle prostředí, ve kterém váš pes žije, rasy, věku a stupně aktivity nebo podle doporučení veterináře. Čerstvá čistá voda musí být vždy k dispozici. 

Deklarované jakostní znaky (g/kg): 

 

 

proteiny

min.

20.0%

tuky

 

6.5%

vláknina

 

4.3%

popeloviny

 

5.6%

vlhkost

 

10.0%

vápník

min.

0.9%

fosfor

 

0.9%

měď

 

11 mg/Kg

 

Doplňkové parametry

Kategorie: K-9 Selection granule pro psy
Hmotnost: 12 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Candy výrobce granulí rpo psy a kočky K-9