HAFANELO Obalované Dortíčky BONBONIÉRA PRO PSÍ KLUKY 16 ks 500 g

Kód: BPH-1_KH
Novinka Doprodej
Značka: Krmiva Hulín
360 Kč / ks
Skladem do 3 dní.
Můžeme doručit do:
20.6.2024

Dárkové balení koulí Hafanelo, stylizované do modra pro psí kluky, je vhodnou pozorností při návštěvách jiných chovatelů nebo i pro psa samotného v době jeho narozenin, svátku, vánoc atd. Není to jen obyčejný pamlsek pro chuť, ale má pro psa i smysl, jako výživový doplněk.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tygřím ořechem obalované, velmi výživné koule s chondroprotektivy - výživou kloubů. Exlusivní, vařený, povrchově zatraktivněný pamlsek pro psy z masového těsta a s krillovou náplní. Měkké, tuhé koule o průměru 35 mm mají povrch zasypaný dvěma vrstvami strouhaného Tygřího ořechu. Samotná koule je ze superprémiového těsta, které používáme při výrobě našich Chondro Ball. Uvnitř je měkká krillová náplň s výraznou chutí po mořských plodech. Obalovaná koule je určena jako výrazná odměna pro psy nebo i pro mírné zasycení psa během dne. Zároveň je i velmi účinným preventivním doplňkem výživy pro ochranu nebo i regeneraci kloubních chrupavek každého psa. Díky měkčí konzistenci je i tento velký průměr vhodný pro malá plemena psů - snadno se půlí.

Dárkové balení koulí Hafanelo, stylizované do modra pro psí kluky, je vhodnou pozorností při návštěvách jiných chovatelů nebo i pro psa samotného v době jeho narozenin, svátku, vánoc atd. Není to jen obyčejný pamlsek pro chuť, ale má pro psa i smysl, jako výživový doplněk.

Velmi atraktivní obalované "Dortíčky" s krillovou náplní, pro velké i malé psy 

Luxusní pamlsek nebo lehká svačinka pro každého psa 

Obsah přirozených živin: Bílkoviny (NL) - 32 %, Tuk - 20 %, Vláknina - 5 %, Škrob - 7 %, NaCl - 0,5 %, Vlhkost - 16 - 18 %.

Energetická hodnota ve 100 g výrobku:  2,57 MJ = 614 kcal,  1 kus = 32 - 35 g

  • Charakteristika:  Bonboniera HAFANELO obsahuje 16 ks velkých obalovaných "Dortíčků" - koulí s obsahem chondroprotektiv o průměru 35 mm, naplněných krillovou směsí a obalených strouhaným Tygřím ořechem. Tygří ořech ( Šáchor jedlý ) se řadí pro svůj vysoký obsah živin mezi superpotraviny! Obsahuje např. vitamín P - Rutin, který je v naších podmínkách obsažen ve vyšší míře pouze v pohance a má významný vliv na cévní systém. Hlízy Šáchoru jsou přirozeně sladké díky obsahu jednoduchých cukrů a připomínají mandle s příchutí kokosu - psy jej zbožňují pro příjemnou vůni a sladkou chuť.  Naše obalované, plněné Dortíčky Hafanelo jsou z vlastní receptury, vyrobených na speciální strojní technologii.

Zakladem pamlsku v bonbonieře Hafanelo je kolagenová koule Chondro Ball obsahující naši chondroprotektivní směs Chondro 4Dogs ( látky podporující tvorbu a regeneraci buněk chrupavek a kostí ). V jedné kouli o průměru 35 mm a hmotnosti 30 g je tolik protektivních živin, kolik potřebuje aktivní pes na každých svých 10 kg váhy. To platí ale při pravidelném podávání. Pro aktivní ochranu kloubů psa doporučuji přidávat do krmiva Hydrolyzovaný kolagen nebo již výše zmíněnou směs Chondro 4Dogs.

Směs obsahuje 80 % živočišných produktů, zbytek jsou tepelně upravené rostlinné a zeleninové suroviny. Takže opravdu hodně masa a velmi málo škrobu, jak by to u pamlsku mělo být. Měkké středové jádro má tmavě červenou barvu díky mořskému Krillu. Pamlsky mají výraznou masitou vůni po použitých surovinách. Průměr kuliček je sice 35 mm, ale tuto velikost rozkoušou i střední a malá plemena psů díky její měkké, gumovité konzistenci. Případně je možné kouli nalámat i na menší kousky.

Plněné Dortíčky neobsahují drůbeží bílkovinu. Nejde však o plně hypoalergenní produkt, může obsahovat stopy lepku. Výrobek nepřibarvujeme, nearomatizujeme ani nepoužíváme posilovače chuti! Má proto přirozenou barvu a vůni po použitých surovinách.

Hmotnost balení:  minimálně 500 g. Jedna plněná koule 35 mm má hmotnost cca 32 - 35 g.

  • Použití:  Výrobky obsažené v Bonbonieře Hafanelo jsou určené především pro zdravé psy všech kategorií i věku ( cca od 1 roku věku ), bez specifických alergií na živočišné bílkoviny a se zdravým zažíváním. Používejte jej pouze jako pamlsek, či odměnu pro psa. Nejde o klasické krmivo, ale o chuťově atraktivní doplněk. Jednorázově doporučuji podávat jednu 35 mm kouli na cca 10 kg hmotnosti psa. Max. však 3 - 4 ks v jedné dávce u velkých psů. U miniplemen rozdělte kouli na menší kousky a podávejte jen přiměřené množství jeho váze.

Pokud se pes nedopatřením dostane k pamlsku sám a sežere ho větší množství, nic se neděje. Jde o přírodní suroviny, které ani při větším jednorázovém příjmu organizmus zdravého psa nijak nepoškodí, může se ale projevit průjmem. 

  • Skladování a spotřeba:  Dobu spotřeby doporučuji pro zachování chuťové hodnoty ideálně do 3 měsíců od data nákupu, při uchovávání v chladu a temnu do max. 15 °C. Při trvalé teplotě do 5 °C ( v lednici ) 
  • Spotřebujte do 6 měsíců od data výroby. 
  • Zamražený výrobek je možné skladovat až 12 měsíců od nákupu. V obytných prostorách mějte kuličky vždy dobře uzavřené, mají výraznou vůni.

Doplňkové parametry

Kategorie: Adventní kalendáře pro psy
Hmotnost: 0.59 kg
Pes krmivo suché / vlhké: Pamlsky pro psy
Velikost psa: Malá plemena, Střední plemena, Velká plemena
Složení druh masa a aditiv: Játra - Liver, Krill - Arktický kril, Kolagen, Chondroprotektiva
Pes Veterinární dieta a podpora: Gastrointestinal - trávení, Mobility - pohyb aparát
Pamlsky pro psy: Funkční pamlsky pro psy, Dárkové balení a Advent, Kuličky - Ball
Vitamíny pro psy: Kloubní výživa pro psa, Imunita podpora pro psa

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Český výrobce Krmiva Hulín (KH) vyrábí a dováží vnadící směsi, nástrahy a partikly pro sportovní a rekreační rybolov. Boilieskrmítkové směsipartikly - vařené, chytací peletyfeedermoučkysuroviny pro výrobugranule pro rybyboosterydipyZig Rig MixyMixy do PVAkoření a oleje pro ryby. barvyobalovací těstaPVA program. Vnadění a lov Sumce, lov AmuraVýrobce granulí pro ryby - pro kapry, pstruhyjesetery, KOI jezírkových ryb.

Výrobce kompletních krmiv granulí pro psy a doplňkových krmiv, výcvikových pamlsků pro psy a pro chovatele domácích zvířat. Dodavatel produktů pro zvířata k doplnění výživových hodnot nutných k růstu a udržení zdraví a vitality psů, koní. Vitamínové krmné doplňky pro psy - pro BARF, pro podporu kloubní výživy, pro vitalitu zdraví psů, pro podporu energie a v nabídce i forma olejů a tuků pro psy a koně, rybolov.

Dovozce krmiva Coppens z Nizozemí a Marine Harvest produktů z ryb, moučky z ryb, krmných surovin z ryb a z moře. 

RYBY = připravený filtr pro rychlý výběr produktů Krmiva Hulín pro ryby ZDE ◄◄◄

PSI = odkaz pro rychlý výběr produktů Krmiva Hulín pro psy ZDE ◄◄◄