Energys Kuře Mini drcená krmná směs 25 kg

Kód: 100330_DEH
1 hodnocení
Značka: De Heus
540 Kč / ks
Skladem
Můžeme doručit do:
3.10.2022

Krmivo pro kuřata a kuřice do 6 týdnů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Drcená kompletní krmná směs bez antikokcidiaka , vhodná pro odchov kuřic a ostatní drůbeže do stáří 6 týdnů.

Analytické složky

hrubý protein 19,1%, hrubé oleje a tuky 4%, Hrubá vláknina 3,3 %, Hrubý popel 6,5 %, Lysin 1,12 %, Methionin 0,49 %, Vápník 1,2 %, Fosfor 0,75 %, Sodík 0,15 %

Doporučené dávkování

Krmivo je určeno pro výživu kuřat nosného i mastného typu. Zkrmuje se do stáří 6 týdnů ad libitně. Pro odchov kuřat je následující směsí KUŘE MIDI. Je nutné zabezpečit zvířatům dostatek čerstvé vody.

Neobsahuje antikokcidiakum.

Forma

3,2 mm granule

Balení 25 kg 

Doplňkové parametry

Kategorie: Krmivo pro kuřata
Hmotnost: 25 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Mezinárodní společnost vyrábějící i u nás v ČR v Běstovicích s využitím poznatků z celého světa velmi kvalitní krmiva a premixy pro zvěř - krmné směsi pod obchodní značkou ENERGYS, granule a drcené granuláty pro ovce, kozy, jehňata, kůzlata a lamy, pro drůbež - Energys pro křepelky, kuřata, kuřice, nosnice, brojlery, bažanty, kachny, krůty, pštrosy, holuby, krmiva pro králíky, morčata, Energys krmivo pro prasata, selata. Vždy pro každou fázi výkrmu obvykle dělených Mini, Midi, Maxi případně Repro a balených ve 25 kg a 10 kg pytlích. Pro koně firma DeHeus vyrábí a my dodáváme krmiva tří řad Premium (Müsli pro koně Coldmix, Fiber, Herbix, Dynamix, Omega gold), Base (Relax, Hobby, Extra, Pony, Baby), Nature (Cukrovarské řízky, Sladový květ, Vojtěškové úsušky, Cornflakes). Inovovala krmivo Energys Zoo Energys® ZOO C oborová zvěř 8 mm granule 25 kg - krmivo, krmná směs pro srnčí zvěř, lesní kopytníky, zoo chovy.