Coppens PREMIUM SELECT pro velké Jesetery potápivé 20 mm 10 kg

Kód: BR0303_KH_20_MP
1 490 Kč / ks
Skladem do 3 dní.
Můžeme doručit do:
23.4.2024

Ideálně tukované, bílkovinné pelety pro výkrm větších jeseterů a vyzí. Vysoká stravitelnost, nízký odpad. Vyrobeno v Nizozemí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Krmivo - Pro velké Jesetery - fy. Coppens 

  • Složení: Rybí a masové moučky, rybí vývar, rybí tuk, obiloviny,  sojová mouka, kvasnice, aminokyseliny, aj. 
  • Obsah živin: Bílkoviny (NL) 34 %, tuk 12 %, vláknina 1 %, vitamin A 10 000 IU (mezinárodní jednotky , vitamin D3 2 500 IU, vitamin E 200 mg,/kg + soubor stopových prvků a antioxidanty!
  • Charakteristika: Plnohodnotné, potápivé krmivo v peletkách o průměrech 10, 14 a 20 mm a délce cca 10 - 20  mm je vyrobeno extruzí z vysoce  kvalitní rybí směsi, sestavené pouze z výběrových surovin! Je svým složením určeno jako základní krmivo pro jeseterovité ryby, které potřebují krmivo s dostatkem bílkovin, ale s nižším obsahem tuku, než lososovité ryby.

Krmivo je vyrobeno v Nizozemí špičkovou technologii (v ČR takovou ani nikdo nedisponuje), která zaručuje jeho vynikající stravitelnost a tím i minimální exkrementy z ryb! Peletky se dobře potápí a pozvolna se rozpouští několik hodin, takže je jeseteři snadno najdou. Toto krmivo lze bez obav použít také pro kaprovité ryby.

  • Použití: Krmte jen tolik, kolik jsou schopny ryby v krátkém čase sežrat, aby dlouhodobě nezůstávalo krmivo na dně bez povšimnutí! Krmivem se mohou krmit i kaprovité ryby, a to na vylepšení krmné dávky,  zvýšení příjmu bílkovin, nebo na jaře,  na rychlejší zlepšení kondice! 

Pokud nemáte v jezírku vzduchování, dbejte na pravidlo, že se vzrůstající teplotou vody, klesá i obsah kyslíku a je třeba krmit velmi opatrně. Nažraná ryba snáší kyslíkový deficit velmi špatně! Hlavně v ranních hodinách, kdy za tmy rostliny kyslík z vody spotřebovávají a vydechují do ní kysličník uhličitý (proces disimilace). 

  • Skladování a spotřeba:  Pelety skladujte v PVC obalu na suchém a chladnějším místě, bez přímého slunečního záření.
  • Spotřebujete do 6 měsíců od data výroby
  • dle zkušeností vydrží bez záruky max do 10 měsíců, při správném skladování a teplotě do 18 °C.

Doplňkové parametry

Kategorie: Coppens granule pro jesetery 20 mm
Hmotnost: 10 kg
? Ryby Druh ryb: Jeseter - Strugeon
Ryby vnadění nebo výkrm: Výkrm ryb
Ryby krmivo potápivé nebo plovoucí: Potápivé
Ryby příchuť aroma složení: Moučky živočišné
Ryby velikost granulace: 20 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Nizozemské kvalitní produkty pro výkrm a vnadění ryb, granulované krmné směsi. Výrobce Coppens granule pro pstruhy, granule pro esetery, granule pro koi kapry, krmné směsi pro ryby a mikro granulát pro plůdek ryb.

Mikropelety plovoucí nerozpustné pro ryby. Plovoucí krmivo pro KOI kapry, závojnatky, jelece jeseny, plotice, amury. V peletkách určené pro kvalitní výživu a růst bazénových ryb, především kaprovitých. Coppens Nizozemí. 

Krmivo pro plůdek Coppens ADVANCE pro rozkrmení ranných stádií plůdku většiny druhů sladkovodních ryb. Velmi vhodné i pro akvaristiku. Coppens Spirulina Granulate krmný starter pro ranná stádia plůdku okrasných a akvarijních ryb. Coppens Nizozemí. Krmivo pro plůdek pstruhů, plůdek kaprů, plůdek sladkovodních ryb, plůdek jeseterů.

Supreme granule pro pstruhy potápivé krmivo pro intenzivní výkrm pstruha duhového, nebo sivena. Určeno pro lososovyté ryby při umělém odchovu nebo v rybnících. Coppens Nizozemí. Krmivo pro plůdek pstruhů.

Potápivé pelety pro jesetery s vysokým podílem bílkovin, ale nižším obsahem tuku vhodný poměr. Vysoce výživné granule s nízkým odpadem. Pelety pro ryby malé a střední jesetery Coppens Supreme. Krmivo pro velké Jesetery Coppens Premium Select. Vyrobeno v Nizozemí. Pelety pro menší jesetery 3 mm4,5 mm6 mm9 mm a pro velké jesetery 14 mm a 20 mmPlůdek jeseterů.

Pelety feeder patří mezi nejrychlejší a nejúčinnější způsoby rybolovu, výroba a dovoz z Nizozemí Coppens Pelety feeder chytací se středovou dírkou. 

Chytací pelety bez dírky pro rychlé chytání halibutůCoppens Red halibut, Coppens Black halibut. Doporučujeme do PVA. Halibut chytací pelety s dírkou pro rychlé chytání. Aplikuje se na vlas, jako boilies, nebo na šňůrku, jako rohlíkáč. 

Coppens International byla založena v roce 1993 a v současnosti vyváží krmivo pro ryby do více než šedesáti zemí po celém světě. Vyvíjí vysoce kvalitní programy na výživu ryb pro téměř každý druh chovaných ryb ve všech fázích vývoje. Společnost nedávno za své vysoce kvalitní produkty získala prestižní certifikaci ASC (Aquaculture Stewardship Council). Coppens International, Holandsko/Nettetal, Nemecko.Coppens International je specialista na vývoj, výrobu a prodej krmiv pro ryby se sídlem ve městě Helmond v Nizozemsku. Vlastní také výzkumné centrum ve městě Valkenswaard, také v Nizozemsku. Společnost nedávno přesunula své plánování, přepravu a nákup surovin do nového výrobního centra v německém Nettetali.