Coppens Krmivo Pstruh Supreme 21 6 mm potápivé 1 kg

Kód: LSR21_KH
180 Kč / ks
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
19.4.2024

Vysoce kvalitní, potápivé krmivo pro intenzivní výkrm pstruha duhového, nebo sivena. NL 42%, tuk 21%. Koeficient stravitelnosti 0,9 - 1,2 kg. Vyrábí fy. Coppens - Nizozemí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Špičkové krmivo pro výkrm lososovitých ryb  

  • Složení: Originální receptura nizozemského výrobce Coppens. Obsah základních surovin: rybí moučky, rybi vývar koncentrát, rybí tuk, obiloviny, kvasnice, minerální a vitamínový premix, aj.

Obsah živin: 40 % NL (bílkovin), 21 % tuku, 0,8 % vlákniny popeloviny 7 %. Poměr aminokyselin je obdobný jako u rybího masa!

  • Charakteristika: Pelety Supreme se používají k intenzivnímu výkrmu lososovytých ryb při umělém odchovu v zahraničí i u nás. Jsou vhodné i pro přikrmování pstruhů v rybnících, kde vydrží dlouhou dobu na dně, než je ryby najdou. Ve studené vodě se totiž ani po několika hodinách nerozpadnou, jen změknou a drží si stále svůj tvar. Jsou vyráběny extruzí (tepelné zpracování) a velmi dobře se potápí! Vyznačují se  jemnou strukturou surovinových částic a dokonalou směsí, což znamená, že v každé granulce je opravdu to, co výrobce garantuje.
Krmný koeficent u těchto špičkových výrobků dosahuje hodnoty 0,9 – 1,2 kg! To znamená, že na 1 kg přírůstku v umělých odchovech ryb, při optimálních podmínkách, se spotřebuje toto množství krmiva, což je špičkový výsledek! 

  • Možnosti použití: Pro krmení lososovytých ryb, především Pstruha duhového a Sivena amerického nabízíme velikosti 3 mm, 4,5 mm nebo 6 mm. Pro dlouhodobé krmení Jeseterů není příliš vhodné, kvůli vysokému obsahu tuku.

Hodí se však pro jejich prokrmení na zvýšení kondice, např. v zimě a v jarních měsících. To samé platí i pro kaprovité ryby. Krmivo pro Jesetry najdete v sekci Jeseterové ryby.

  • Skladování a spotřeba: Skladujte v suchu a v chladu do 18 °C, bez přístupu slunečního záření, dobře uzavřené v PVC obalu. 
    Spotřebujte ideálně do 10 měsíců od data výroby

Doplňkové parametry

Kategorie: Supreme potápivé granule pro pstruhy
Hmotnost: 1 kg
? Ryby Druh ryb: Pstruh - Trout
Ryby vnadění nebo výkrm: Výkrm ryb
Ryby krmivo potápivé nebo plovoucí: Potápivé
Ryby velikost granulace: 6 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Nizozemské kvalitní produkty pro výkrm a vnadění ryb, granulované krmné směsi. Výrobce Coppens granule pro pstruhy, granule pro esetery, granule pro koi kapry, krmné směsi pro ryby a mikro granulát pro plůdek ryb.

Mikropelety plovoucí nerozpustné pro ryby. Plovoucí krmivo pro KOI kapry, závojnatky, jelece jeseny, plotice, amury. V peletkách určené pro kvalitní výživu a růst bazénových ryb, především kaprovitých. Coppens Nizozemí. 

Krmivo pro plůdek Coppens ADVANCE pro rozkrmení ranných stádií plůdku většiny druhů sladkovodních ryb. Velmi vhodné i pro akvaristiku. Coppens Spirulina Granulate krmný starter pro ranná stádia plůdku okrasných a akvarijních ryb. Coppens Nizozemí. Krmivo pro plůdek pstruhů, plůdek kaprů, plůdek sladkovodních ryb, plůdek jeseterů.

Supreme granule pro pstruhy potápivé krmivo pro intenzivní výkrm pstruha duhového, nebo sivena. Určeno pro lososovyté ryby při umělém odchovu nebo v rybnících. Coppens Nizozemí. Krmivo pro plůdek pstruhů.

Potápivé pelety pro jesetery s vysokým podílem bílkovin, ale nižším obsahem tuku vhodný poměr. Vysoce výživné granule s nízkým odpadem. Pelety pro ryby malé a střední jesetery Coppens Supreme. Krmivo pro velké Jesetery Coppens Premium Select. Vyrobeno v Nizozemí. Pelety pro menší jesetery 3 mm4,5 mm6 mm9 mm a pro velké jesetery 14 mm a 20 mmPlůdek jeseterů.

Pelety feeder patří mezi nejrychlejší a nejúčinnější způsoby rybolovu, výroba a dovoz z Nizozemí Coppens Pelety feeder chytací se středovou dírkou. 

Chytací pelety bez dírky pro rychlé chytání halibutůCoppens Red halibut, Coppens Black halibut. Doporučujeme do PVA. Halibut chytací pelety s dírkou pro rychlé chytání. Aplikuje se na vlas, jako boilies, nebo na šňůrku, jako rohlíkáč. 

Coppens International byla založena v roce 1993 a v současnosti vyváží krmivo pro ryby do více než šedesáti zemí po celém světě. Vyvíjí vysoce kvalitní programy na výživu ryb pro téměř každý druh chovaných ryb ve všech fázích vývoje. Společnost nedávno za své vysoce kvalitní produkty získala prestižní certifikaci ASC (Aquaculture Stewardship Council). Coppens International, Holandsko/Nettetal, Nemecko.Coppens International je specialista na vývoj, výrobu a prodej krmiv pro ryby se sídlem ve městě Helmond v Nizozemsku. Vlastní také výzkumné centrum ve městě Valkenswaard, také v Nizozemsku. Společnost nedávno přesunula své plánování, přepravu a nákup surovin do nového výrobního centra v německém Nettetali.