Cestování s mazlíčky

Cestování s mazlíčky Cestování s mazlíčky
Krmiva a další produkty pro psy
Krmiva a další produkty pro kočky
Krmiva a další produkty pro hlodavce
Vnadící směsi a krmiva pro ryby

Přepravní boxy a tašky

Zajistěte svému čtyřnohému miláčkovi pohodlnou a bezpečnou cestu na dovolenou pomocí cestovního boxu. Pro přepravu psa na zadním sedadle vám můžeme doporučit speciální pásy a potahy, které vám pomohou udržet interiér vašeho vozidla v čistotě.

Přepravní boxy
 

Pohodlí na cestách

Jak nejlépe zpříjemnit letní cestování vašim mazlíčkům? Základem jsou pohodlné pelíšky, které jim poskytnou útulné místo k odpočinku. Pro ty pravé letní radovánky u vody nesmí chybět plovoucí, či házecí hračky. A ať už plánujete dovolenou kdekoliv, nezapomeňte na cestovní misky, které jsou ideálním řešením pro snadné krmení.

Pohodlí na cestách
 

Krmiva pro psy

Zajistěte svému psímu parťákovi vyváženou stravu i na cestách. S granulemi Fitmin nebo Brit budete mít vše potřebné v jednom balení. A když k tomu přidáte i nějakou tu lahodnou pochoutku, tak jeho ocásek určitě zavrtí nadšením.

Krmiva pro psy
 

Krmiva pro kočky

Plánujete vzít svého kočičího parťáka s sebou na dovolenou? Ujistěte se, že mu poskytnete správnou výživu i mimo domov. Granule nebo kapsičky jsou praktickým a jednoduchým řešením pro cestování. A kdo by neodmítl lahodné pochoutky od značek Brit nebo Grimcat pro všechny mlsné jazýčky.

Krmiva pro kočky
 

Antiparazitika a lékárničky

Jak ochránit svého mazlíčka před nežádoucími parazity? S účinnými antiparazitiky zaručíte bezpečí a pohodu miláčkům během venkovních dobrodružství. Buďte také připraveni na různé nečekané situace a přibalte si s sebou speciální lékárničky pro první pomoc při úrazech.

Antiparazitika pro psy a kočky