Boilies Boostrované Crazy Food Oliheň dóza 20 mm 500 ml

Kód: 600028_BIGMAMA
Novinka
Značka: Big mama carp
249 Kč / ks
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
25.7.2024

Hotové boilies z řady Crazy Food zatraktivněné esencí a tekutou potravou tak, aby bylo okamžitě účinné. Ideální pro krátkodobý rybolov s atraktivní nástrahou. Doba rozpadu 3-4 h (20 mm) a 4-6h (24 mm) závisí na teplotě vody a aktivitě bílé ryby. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hotové boilies z řady Crazy Food zatraktivněné esencí a tekutou potravou tak, aby bylo okamžitě účinné. Mimořádně rychlou účinnost zaručuje hrubší struktura a tím rychlejší uvolňování atraktivních signálů vně kuličky. Doba rozpadu je rovněž rychlejší (max. pár hodin s ohledem na teplotu vody a aktivitu bílé ryby).   

Určeno pouze jako nástraha pro sportovní rybolov. Uschovávejte v chladu a suchu. Po otevření ihned spotřebujte. Bezpečnostní upozornění : Dodržujte hygienické zásady během a po manipulaci s výrobkem, výrobek může vyvolat dráždivé reakce při zasažení očí a sliznic, chraňte před dětmi.

Hotové boilies z řad Premium Hybrid nebo Fish protein, zalité mixem prémiových tekutých potrav, NHDC sladidlem a exkluzivních esencí. Ideální pro krátkodobý rybolov s atraktivní nástrahou. Doba rozpadu 3-4 h (20 mm) a 4-6h (24 mm) závisí na teplotě vody a aktivitě bílé ryby. 

Doba spotřeby uvedena na obalu, 12 měsíců od data výroby

Doplňkové parametry

Kategorie: Boosterované boilie
Hmotnost: 0.5 kg
Ryby vnadění nebo výkrm: Vnadění rybolov
Ryby krmivo potápivé nebo plovoucí: Potápivé
? Rybolov Vnadění ryb - vnadící směsi: Boilies
Ryby Vnadění Aroma příchutě složení: Oliheň - Squid
Ryby velikost granulace: 20 mm
? Boilies: V dipu boosterované

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Bigmamacarp výrobce nástrah pro sportovní a rekreační rybolov. Kvalita bez kompromisů. Řady výrobků Prémium, Hybrid, Fish Protein, Crazy Food. Boilies v dipu, boosterované boilies Crazy Food, Neutrálně vyvážené boilies, Plovoucí boilies. Obalovací těsto, Tekuté boostery, tekuté dipy, halibut pelety v dipu,