Allegris antidepresivum pro psy 60tbl

Kód: 38329
-5 % kód Fit5
625 Kč / ks
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
24.4.2024
Přírodní antidepresivum je určeno psům dlouhodobě trpícími úzkostmi, strachem, vnitřním neklidem ,bázlivostí a nežádoucí agresivitou

Detailní informace

Detailní popis produktu

Určen psům dlouhodobě trpícím: •Úzkostmi, strachem, vnitřním neklidem •Bázlivostí •Nežádoucí agresivitou •Každodenními stressovými situacemi Allegris je přípravek s obsahem esenciální aminokyseliny l-tryptofan, která je prekursorem neurohormonů serotoninu a melatoninu, tzv. hormonů dobré nálady. Allegris stimuluje produkci serotininu. Nedostatek serotoninu se projevuje širokou škálou psychoneurotických problémů. Patří k nim podrážděné chování, neopodstatněná agresivita, úzkosti a bázlivost, neadekvátní reakce na stresové situace. Přípravek působí dlouhodobě, účinek se dostaví až po 10ti – 14ti dnech. Allegris používá čistě přírodní účinnou látku, která by měla být i běžnou součástí vyvážené stravy psa. Podporuje syntézu serotoninu výhradně přirozenou cestou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Stres psa
Hmotnost: 0.143 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

RosenPharma a.s. Česká farmaceutická společnost. Jsme českou společností a na našem trhu působíme již bezmála dvě desetiletí. Specializujeme se na technologii výroby léčiv ve formě. šumivých, potahovaných, dražovaných a homeopatických tablet, p.o. kapek, potravních doplňků.

V rámci smluvního partnerství dodáváme na trh léčiva a potravní doplňky. Od samých počátků dbáme na vysokou kvalitu našich přípravků a na prověřené receptury založené na čistě přírodní bázi. 

Mezi naše stěžejní produkty patří řada unikátních technologií pro: Kolagenové přípravky