Pivovarské kvasnice sypké pro psy KH 1 kg

Kód: PKPS09_KH1
Tip Velmi žádané -12 % kód Fit12
Značka: Krmiva Hulín
180 Kč / ks
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024

Vynikající krmná surovina pro zvířata, pro všechny rasy psů, stará zvířata, psy v rekonvalescenci, nebo v zátěži. Vynikající zdroj bílkovin, vitamínů a minerálních látek. Kvasnice zajišťují přísun přírodních vitamínů skupiny B, které jsou důležité při látkové výměně cukrů, bílkovin a tuků.

Výborná pojivová a ochucovací surovina do boilies a těst v rybolovu.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pivovarské kvasnice

Pivovarskými ani krmnými kvasnicemi se nedá nic pokazit! Spíše naopak! Ale přesto pozor – všeho moc škodí.
 

Vynikající krmná surovina pro zvířata - pro psy, koně, kočky, hospodářskou zvěř

Pro všechny rasy psů, stará zvířata, psy v rekonvalescenci, nebo v zátěži. Vynikající zdroj bílkovin, vitamínů a minerálních látek. Kvasnice zajišťují přísun přírodních vitamínů skupiny B, které jsou důležité při látkové výměně cukrů, bílkovin a tuků.

Dávkování denně do krmné dávky: 1 odměrka ± 10 g.

Pro koně o hmotnosti 550 – 600 kg: k prevenci: 30 g, v případě indikace: 50 g
Pro psa o hmotnosti 10 kg: k prevenci  2 g, v případě indikace 4 g.
Pro kočku o hmotnosti 2,5 - 5 kg: 2 g.
 

Výborná pojivová a ochucovací surovina do boilies a těst v rybolovu.

  • Charakteristika: Pivovarské kvasnice jsou vedlejším produktem při výrobě piva. Během kvašení, kdy se cukr mění na alkohol, se kvasnice v nádržích velmi rychle množí. Takto získané kvasnice se suší a používají se nejčastěji jako prášek, který se dobře rozpouští ve vodě a také dobře váže na další suroviny při míchání krmných směsí. 
Barva prášku je světle hnědá, s charakteristickým, příjemným, pivním, nahořklým pachem. Sušené kvasnice jsou konzistencí podobné hladké mouce. Pivovarské kvasnice obsahují vitamíny skupiny B, bílkoviny, minerály a stopové prvky. Podílí se na látkové výměně proteinů, tuků a uhlohydrátů, jsou i zdrojem vysoce stravitelných bílkovin a dalších biologicky účinných látek. Proto jsou špičkovým krmným doplňkem u hospodářských i domácích zvířat!
 
Pro sportovní rybolov  mají význam jako vynikající pojidlo do výrobků a také jako ochucovadlo a  pachový traktor. Oproti klasickým krmným kvasnicím obsahují výrazné, specifické chuťové a aromatické látky, na které ryby velmi dobře reagují! Nevýhodou je jejich dvojnásobně vyšší cena, oproti krmným kvasnicím, která však odpovídá kvalitě i šířce spektra využití.
  • Tip na použití: Pivovarské kvasnice jsou vynikající přísada do jakýchkoliv výrobků pro ryby, a to bez rozdílu! Kvasnice, ať už krmné, nebo pivovarské, by neměly chybět v žádné směsi pro ryby. Je to nejen výborné pojivo, ale i zchutňovalo s velmi dobrým vnadícím efektem! Dají se perfektně využít i jako dip na boilies či pelety, nebo jako zásyp po macerování. 
  • Dávkování: může být u všech výrobků až 5–10%, tj. 0,5–1 kg na 10 kg směsi. 

Sušené pivovarské kvasnice zajišťují přísun přírodních vitamínů skupiny B, které jsou důležité při látkové výměně cukrů, bílkovin a tuků.
Pivovarské kvasnice mají pozitivní vliv na trávení, na růst holoubat a zvyšují odolnost proti nemocem a stresům. Pivovarské kvasnice jsou též zdrojem pohotové energie při zátěži. Doporučuje se namíchat do denní dávky krmné směsi. 

Dodavatel podle sezónosti : Mráz Agro, Mikros, Krmiva Hulín.

Proč krmit kvasnice?

  • Exkluzivní bílkovinná surovina
  • Vynikající zdroj esenciálních aminokyselin
  • Vysoký obsah vitamínů skupiny B
  • Podporují imunitní systém
  • Vliv na zdraví a celkovou vitalitu zvířat
  • Ovlivňují vývoj kůže, paznehtů, kopyt, spárků, peří, paroží a srsti
  • Zchutňují krmnou dávku a podporují trávení

Charakteristika: Pivovarské kvasnice jsou vedlejším produktem při výrobě piva. Během kvašení, kdy se cukr mění na alkohol, se kvasnice v nádržích velmi rychle množí. Takto získané kvasnice se suší a používají se nejčastěji jako prášek, který se dobře rozpouští ve vodě a také dobře váže na další suroviny při míchání krmných směsí. 

Barva prášku je světle hnědá, s charakteristickým, příjemným, nahořklým pachem i chutí. Sušené kvasnice jsou konzistencí podobné hladké mouce.

Pivovarské kvasnice jsou zdrojem vysoce stravitelných dusíkatých látek. Biologická hodnota sušených pivovarských kvasnic je vyjádřena zvláště obsahem životně důležitých aminokyselin, které organismus hospodářských zvířat sám neumí syntetizovat jako je např. lysin, methionin, cystin, leucin, valin, izoleucin a ostatních.

Tato vysoká biologická hodnota je také dána velmi příznivým obsahem vitamínů skupiny B zejména thyaminu (vitamín B1), riboflavinu (vitamín B2), pyridoxinu (vitamín B6) a kyseliny pantothenové (vitamín B3),  ale i obsahem minerálních látek a stopových prvků - zejména fosforu, draslíku, železa, mědi, zinku. Sušené pivovarské kvasnice jsou jako krmivo vhodné především do krmných směsí pro aktivní zvířata, mláďata, zvířata po nemoci, stará, nebo při zvýšené zátěži.

Sušené pivní kvasnice pro drůbež, holuby a zvěř bohaté na všechny vitamíny B vitamíny. Omezení štípání mezi drůbeží. Zdroj esenciálních aminokyselin. Sypká forma. Pivovarské kvasnice jsou dodávány v nativní nebo sušené formě. Jedná se o biomasu mikroorganismů kvasinek - Saccharomytcses cerevisae var. Carsbergensis - , které jsou využívány ke zkvašování sladového extraktu při výrobě piva. Vznikají při výrobě piva zkvašením mladinky. Po prokvašení mladinky jsou separovány, zahušťovány, odhořčeny a sušeny. Pivovarské kvasnice jsou zastoupeny čeledí kvasinek Sacharomyces cerevisiae var. Carlsbergiensis. Pivovarské kvasnice svým složením působí stimulačně a podporují imunitní systém zvířat. Nativní pivovarské kvasnice jsou dodávány o sušině 8 - 10%, které jsou vhodné zejména ke krmení prasat v „mokrých“ krmných systémech nebo jako nápoj pro dojnice. Sušené pivovarské kvasnice jsou vysoce hodnotné krmivo, zejména pro svůj obsah dusíkatých látek a pro vysokou stravitelnost obsažených dusíkatých látek přesahující 80 %. Sušina kvasnic se pohybuje v rozmezí 92 – 94 %. Pivovarské kvasnice jsou zdrojem vysoce stravitelných dusíkatých látek. Biologická hodnota sušených pivovarských kvasnic je vyjádřena zvláště obsahem životně důležitých aminokyselin, které organismus hospodářských zvířat sám neumí syntetizovat jako je např. lysin, methionin, cystin, leucin, valin, izoleucin a ostatních. Tato vysoká biologická hodnota je také dána velmi příznivým obsahem vitamínů skupiny B zejména thyaminu (vitamín B1), riboflavinu (vitamín B2), pyridoxinu (vitamín B6) a kyseliny pantothenové (vitamín B3), ale i obsahem minerálních látek a stopových prvků - zejména fosforu, draslíku, železa, mědi, zinku. Sušené pivovarské kvasnice jsou jakokrmivo vhodné především do krmných směsí pro vysoskoprodukční zvířata, mláďata (selata, telata, kuřata a malá zvířata všech druhů), zvířata po nemoci. Na pivovarské kvasnice je zapotřebí pohlížet nejen z cenového hlediska ve vztahu k dusíkatým látkám, ale musí se započítat i významný obsah vitamínů skupiny B. Vhodné i pro zlepšení kvality směsí pro ryby. Obal orientační      

Skladujte v suchu a temnu. Spotřebujte do 10 měsíců od data výroby

Doplňkové parametry

Kategorie: Zdravá výživa pro psy Krmiva Hulín
Hmotnost: 1 kg
Stáří psa: Puppy - štěně, Junior - štěně, Adult - dospělý, Senior - starší
Velikost psa: Malá plemena, Střední plemena, Velká plemena, Obří plemena
Veterinární dieta a podpora psa: Recovery - regenerace, Immunity - imunita, Dermatologie - srst kůže drápy
Vitamíny specifikace u psa: Kvasnice krmné, Imunita podpora pro psa, Srst a kůže podpora pro psa, Zdravá výživa podpora psa, Puppy - vitamíny pro štěňata, Rekonvalescence psa
Ryby vnadění nebo výkrm: Vnadění rybolov
? Rybolov Vnadění ryb - vnadící směsi: Moučky, Suroviny
Ryby Vnadění Aroma příchutě složení: Kvasnice
? Koně: Nutriční doplňky výživa koní
? Výživa koní - nutriční doplňky: Kvasnice pro koně

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Český výrobce Krmiva Hulín (KH) vyrábí a dováží vnadící směsi, nástrahy a partikly pro sportovní a rekreační rybolov. Boilieskrmítkové směsipartikly - vařené, chytací peletyfeedermoučkysuroviny pro výrobugranule pro rybyboosterydipyZig Rig MixyMixy do PVAkoření a oleje pro ryby. barvyobalovací těstaPVA program. Vnadění a lov Sumce, lov AmuraVýrobce granulí pro ryby - pro kapry, pstruhyjesetery, KOI jezírkových ryb.

Výrobce kompletních krmiv granulí pro psy a doplňkových krmiv, výcvikových pamlsků pro psy a pro chovatele domácích zvířat. Dodavatel produktů pro zvířata k doplnění výživových hodnot nutných k růstu a udržení zdraví a vitality psů, koní. Vitamínové krmné doplňky pro psy - pro BARF, pro podporu kloubní výživy, pro vitalitu zdraví psů, pro podporu energie a v nabídce i forma olejů a tuků pro psy a koně, rybolov.

Dovozce krmiva Coppens z Nizozemí a Marine Harvest produktů z ryb, moučky z ryb, krmných surovin z ryb a z moře. 

RYBY = připravený filtr pro rychlý výběr produktů Krmiva Hulín pro ryby ZDE ◄◄◄

PSI = odkaz pro rychlý výběr produktů Krmiva Hulín pro psy ZDE ◄◄◄