Alavis Sanicell pro psy kočky 90 g 2 x 60 tbl.

Kód: 303150
Akce Velmi žádané
8 hodnocení
Značka: Alavis
1 040 Kč / ks
Skladem
Můžeme doručit do:
4.7.2022

Přípravek na regeneraci jater, podporu imunity a pro podporu léčby nádorových onemocnění. Vhodný také jako doplněk při léčbě močových kamenů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přípravek na regeneraci jater, podporu imunity a pro podporu léčby nádorových onemocnění. Vhodný také jako doplněk při léčbě močových kamenů.

NYNÍ NOVÉ SLOŽENÍ – OBOHACENO O VITAMIN C A SELEN Sanicell™ je patentovaná směs Inositolu, IP6 (inositolhexa­fosfátu) a Ca2+-Mg2+, které se ve svém pozitivním účinku vzájemně doplňují, přičemž je tato směs obohacena o vitamin C a selen. Hlavní význam těchto látek je v posílení imunity organismu, zvýšení ochrany před nádorovými onemocněními a ve významné antioxidační a detoxikační kapacitě.Sanicell™ se významně uplatňuje při procesu apoptózy (řízená smrt buňky) v rakovinné buňce. Rakovinná buňka je zvláštní tím, že nepřijímá signál apoptózy a Sanicell™ patří mezi látky, které jsou schopny nádorové buňce tento apoptický signál „vnutit". Tím se tato buňka sice nestane obyčejnou buňkou, zůstane nadále nežádoucí, ale už je možné ji donutit k zániku (apoptóze). K dalšímu ničení rakovinných buněk slouží tzv. NK (natural killers) buňky, což jsou bílé krvinky, schopné takovou nechtěnou, ale smrtelnou buňku zabít. Také aktivita těchto „přirozených zabíječů" se při podávání Sanicellu™ zvyšuje.Sanicell™ je také silným antioxidantem, čímž brání rozmnožení volných radikálů. Dále je také prokazatelně účinným prostředkem, potlačujícím proces rozvinutí zánětů. Mezi specifické účinky Sanicellu™ patří jeho schopnost vyvazovat z prostředí organismu nadbytečné minerály. Tímto způsobem pomáhá zabránit tvorbě močových kamenů a může výrazně ovlivnit i metabolismus železa a mědi (tyto dva prvky nejsou vždy jen pozitivní a žádané, neboť podporují vznik volných radikálů). Aby touto svou schopností nezpůsoboval ztráty nezbytných iontů vápníku a hořčíku, jsou tyto ionty jeho součástí.

Účinky přípravku Sanicell™:pomáhá zpomalovat rychlost nadměrného a neřízeného buněčného dělenípodporuje správnou fyziologii buněkpodporuje činnost tzv. přirozených zabíječů (NK buněk)pomáhá potlačovat zánětje silným antioxidantemzesiluje apoptózu (přirozený naprogramovaný zánik) rakovinotvorných bu­někpodporuje inhibici metastázpodporuje činnost jater a nervových buněk.

Velikost balení: 60 kapslí

Účinné látky obsažené v přípravku Sanicell™:Sanicell™ – patentovaná směs Inositolu, IP6 (inositolhexa­fosfátu) a Ca2+-Mg2+ Vitamin C SelenObsah účinných látek v jedné tabletě:patentově chráněná látka Sanicell  – 500 mgvitamin C – 20 mgselen – 14 mgPomocné látky: uhličitan vápenatý, oxid křemičitý, želatina obsahující oxid titaničitý, stearan hořečnatýDávkovací tabulka: Hmotnost psa, kočky Denní dávka 1 – 5 kg 1/4 – 1/2 kapsle 5 – 10 kg 1/2 – 1 kapsle 10 – 20 kg 1 – 2 kapsle 20 – 30 kg 2 – 3 kapsle 30 – 40 kg 3 – 4 kapsle 40 – 50 kg 4 – 5 kapslí 50 – 60 kg 5 – 6 kapslí 60 – 70 kg 6 – 7 kapslí 70 a více kg 7 – 8 kapslí Způsob použití: Kapsle se podávají denně dle doporučeného dávkování do tlamy zvířete či s kouskem potravy. Kapsli je možné rozdělat a obsah smíchat s vodou či s kouskem potravy. Přípravek podávejte alespoň 30 minut před podáním stravy. Délka užívání: Není časově omezena. Při dlouhodobém podávání nebyly zaznamenány žádné závažné vedlejší účinky.Upozornění: V případě nádorových onemocnění je možné na začátku podávání denní dávku zvýšit na dvojnásobek až trojnásobek.

Výrobce: Patron ca, s.r.o., Na Sychrově 6, 101 00 Praha 10, Česká republika, divize Partners Inc., 1st. Canadian Place, M5X 1B5 Ontario, KanadaVeterinární přípravek je schválen ÚSKVBL pod číslem 030–12/C.  

Doplňkové parametry

Kategorie: Imunita vitalita kočka
Hmotnost: 0.6 kg

Sanicell video 1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Majitelem licence ochranné známky ALAVIS™ je kanadská společnost LightHouse International Inc.,

která je divizí farmaceutické společnosti Pharma United Inc.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení