Alavis Sanicell pro psy kočky 90 g 2 x 60 tbl.

Kód: 303150
Tip Velmi žádané
Značka: Alavis
958 Kč / ks
Skladem
Můžeme doručit do:
17.4.2024

Přípravek na regeneraci jater, podporu imunity a pro podporu léčby nádorových onemocnění. Vhodný také jako doplněk při léčbě močových kamenů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přípravek na regeneraci jater, podporu imunity a pro podporu léčby nádorových onemocnění. Vhodný také jako doplněk při léčbě močových kamenů.

NYNÍ NOVÉ SLOŽENÍ – OBOHACENO O VITAMIN C A SELEN Sanicell™ je patentovaná směs Inositolu, IP6 (inositolhexa­fosfátu) a Ca2+-Mg2+, které se ve svém pozitivním účinku vzájemně doplňují, přičemž je tato směs obohacena o vitamin C a selen. Hlavní význam těchto látek je v posílení imunity organismu, zvýšení ochrany před nádorovými onemocněními a ve významné antioxidační a detoxikační kapacitě.Sanicell™ se významně uplatňuje při procesu apoptózy (řízená smrt buňky) v rakovinné buňce. Rakovinná buňka je zvláštní tím, že nepřijímá signál apoptózy a Sanicell™ patří mezi látky, které jsou schopny nádorové buňce tento apoptický signál „vnutit". Tím se tato buňka sice nestane obyčejnou buňkou, zůstane nadále nežádoucí, ale už je možné ji donutit k zániku (apoptóze). K dalšímu ničení rakovinných buněk slouží tzv. NK (natural killers) buňky, což jsou bílé krvinky, schopné takovou nechtěnou, ale smrtelnou buňku zabít. Také aktivita těchto „přirozených zabíječů" se při podávání Sanicellu™ zvyšuje.Sanicell™ je také silným antioxidantem, čímž brání rozmnožení volných radikálů. Dále je také prokazatelně účinným prostředkem, potlačujícím proces rozvinutí zánětů. Mezi specifické účinky Sanicellu™ patří jeho schopnost vyvazovat z prostředí organismu nadbytečné minerály. Tímto způsobem pomáhá zabránit tvorbě močových kamenů a může výrazně ovlivnit i metabolismus železa a mědi (tyto dva prvky nejsou vždy jen pozitivní a žádané, neboť podporují vznik volných radikálů). Aby touto svou schopností nezpůsoboval ztráty nezbytných iontů vápníku a hořčíku, jsou tyto ionty jeho součástí.

Účinky přípravku Sanicell™:pomáhá zpomalovat rychlost nadměrného a neřízeného buněčného dělenípodporuje správnou fyziologii buněkpodporuje činnost tzv. přirozených zabíječů (NK buněk)pomáhá potlačovat zánětje silným antioxidantemzesiluje apoptózu (přirozený naprogramovaný zánik) rakovinotvorných bu­někpodporuje inhibici metastázpodporuje činnost jater a nervových buněk.

Velikost balení: 60 kapslí

Účinné látky obsažené v přípravku Sanicell™:Sanicell™ – patentovaná směs Inositolu, IP6 (inositolhexa­fosfátu) a Ca2+-Mg2+ Vitamin C SelenObsah účinných látek v jedné tabletě:patentově chráněná látka Sanicell  – 500 mgvitamin C – 20 mgselen – 14 mgPomocné látky: uhličitan vápenatý, oxid křemičitý, želatina obsahující oxid titaničitý, stearan hořečnatýDávkovací tabulka: Hmotnost psa, kočky Denní dávka 1 – 5 kg 1/4 – 1/2 kapsle 5 – 10 kg 1/2 – 1 kapsle 10 – 20 kg 1 – 2 kapsle 20 – 30 kg 2 – 3 kapsle 30 – 40 kg 3 – 4 kapsle 40 – 50 kg 4 – 5 kapslí 50 – 60 kg 5 – 6 kapslí 60 – 70 kg 6 – 7 kapslí 70 a více kg 7 – 8 kapslí Způsob použití: Kapsle se podávají denně dle doporučeného dávkování do tlamy zvířete či s kouskem potravy. Kapsli je možné rozdělat a obsah smíchat s vodou či s kouskem potravy. Přípravek podávejte alespoň 30 minut před podáním stravy. Délka užívání: Není časově omezena. Při dlouhodobém podávání nebyly zaznamenány žádné závažné vedlejší účinky.Upozornění: V případě nádorových onemocnění je možné na začátku podávání denní dávku zvýšit na dvojnásobek až trojnásobek.

Výrobce: Patron ca, s.r.o., Na Sychrově 6, 101 00 Praha 10, Česká republika, divize Partners Inc., 1st. Canadian Place, M5X 1B5 Ontario, KanadaVeterinární přípravek je schválen ÚSKVBL pod číslem 030–12/C.  

Doplňkové parametry

Kategorie: Imunita vitalita psa
Hmotnost: 0.6 kg

Sanicell video 1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Majitelem licence ochranné známky ALAVIS™ je kanadská společnost LightHouse International Inc.,která je divizí farmaceutické společnosti Pharma United Inc.

logo alavis      

  • Veterinární přípravky ALAVIS™ pro psy, kočky a koně jsou vyvinuty na podporu zdraví zvířat.
  • Alavis Maxima je certifikovaná značka produktů určených i pro lidské užití (pouze s označením Maxima).

Všechny tyto přípravky jsou vyráběny ze surovin té nejvyšší jakosti a jejich výroba probíhá souladu s přísnými pravidly Správné výrobní praxe (GMP) tak, aby byla garantována jejich vysoká kvalita, účinnost a nezávadnost. Obsah účinných látek v přípravcích je pravidelně ověřován v nezávislých laboratořích. Veterinární přípravky ALAVIS™ jsou v České Republice v prodeji již od roku 2003. Splňují ta nejnáročnější kritéria a při jejich výrobě je vše směřováno k dosažení té nejvyšší kvality a účinnosti. Přípravky Alavis mají:

  • Prověřenou kvalitu
  • Vysoký obsah účinných látek
  • Ověřené složení pro maximální účinek
  • Unikátní suroviny chráněné patentem