Pokušení pod hladinou

Pokušení pod hladinou - vnadící směsi pro ryby Vnadící směsi pro ryby

Chystáte se vyrazit na ryby? Pak nesmíte zapomenout na kvalitní vnadící a krmítkové směsi! Vyberte si ze široké nabídky boilies, partiklů, chytacích pelet a dalších neodolatelných produktů pro výraznou pozornost ryb.

Novinky u vnadících směsí

Vše z kategorie
 

Klíč k rekordním úlovkům

Boilies jsou kompaktní, aromatizované a chutné kuličky, které se používají k vnadění ryb. Vyrábějí se z různých surovin, jako jsou moučky, oleje, extrakty, esence a barviva. Díky široké škále variant a vlastností si boilies získaly oblibu u celé řady rybářů.

Boilies
 

Krmítkové směsi jsou jednoduché a efektivní

Snadno přilákají a udrží ryby na lovném místě a perfektně drží v krmítku. Podle stupně navlhčení se dají používat jak na stojatých vodách tak i na řekách. Velmi bohaté směsi na lehce rozpustné a vyluhovatelné suroviny, které mají silné chuťové i pachové stimulátory. Jsou vhodné do krmítek pro vnadění při lovu na Feeder i pro plošné vnadění.

Krmítkové směsi
 

Ryby zdrží na krmném místě

Partikly prodlouží dobu krmení ryb a zabrání jejich nasycení. Použijte je jako součást návnady, do krmných směsí, jako samostatnou nástrahu, nebo pro plošné zakrmení, k přímému vnadění, do krmítkovek nebo i do PVA, které nerozpouští. Jsou to skvělé zchutňující a pojivové suroviny.

Partikly
 

Atraktivní chytací pelety

Pelety z lisovaných mouček a ingrediencí nalákají ryby a hodí se k nastražení i rozkrmení. Ve variantě s dírkou je navléknete na háček, jiné lze připevnit i pomocí gumiček. Hodí se především k nalákání kaprů, amurů nebo sumcůMohou být plovoucí a hlavně bývají potápivé. Pelety Boilies typ s delší dobou rozpadu, dipované boosterované pelety ve vodě dip zgelovatí. Velké se snadno vrhají do vzdálenějších míst. 

Pelety chytací
 

Směsi pro chytání na feeder

U nás najdete vnadící produkty pro úspěšný lov na feeder, účinný jak na stojatých, tak i v tekoucích vodách. Využít můžete vyvážené krmné směsi nebo silně naboosterované měkčené extrudy s dlouhotrvající vůní. Nejrychlejší a nejúčinnější způsob rybolovu. Pro plošné vnadění, ale především do PVA na háček. Směsi feederovégranule feederpelety feederovéextrudy měkčené pro feeder.

Feeder
 

Atraktivnější návnady s kvalitní výživou

Moučky slouží jako pojivo a partikl pro vnadící směsi, přísada pro vlastní výrobu boilies a krmítkovek, těst a jiných výrobků pro lov ryb. Zároveň i jako přímý atraktor pro ryby, které nalákají. Vytvořte si jedinečnou neodolatelnou návnadu. Spektrum surovin, partiklů a přísad. Rostlinné moučkyoplatkové moučkyrybí moučkyživočišné masové moučky

Moučky
 

Suroviny pro originální receptury

Patříte mezi rybáře, co si vnadící směsi rádi vyrábějí podle vlastní originální receptury? Pak budete potřebovat základní ingredience od anglických vloček, přes koření, moučky, oleje až po další různé přísady.

Suroviny