Dárkové poukazy - jak je správně použít?

Dárkový voucher, který jste obdrželi, je určený výhradně jen k nákupu v e-shopu Značková-krmiva.cz nebo v kamenné prodejně REMA CB. K dispozici můžete mít buď voucher v tištěné verzi nebo v elektronické variantě ve formátu PDF. 

Jaká je platnost dárkového poukazu?

Dárkové poukazy zakoupené v e-shopu Značková-krmiva.cz nebo v naší kamenné prodejně REMA CB jsou platné dle uvedeného data na poukazu, což je zpravidla 12 měsíců.

Jakým způsobem mohu uplatnit dárkový poukaz?

Dárkový poukaz obsahuje kód, který zadejte v prvním kroku objednávky na e-shopu nebo voucher předložte při platbě v prodejně REMA CB. Hodnota voucheru z přední strany Vám bude odečtena z ceny objednávky.

nahled-kosiku

Mohu směnit dárkový poukaz za peníze nebo uplatnit jen částečně?

Ne, dárkový voucher nelze směnit za peníze a je možné jej uplatnit pouze jednorázovým nákupem v částce vyšší nebo odpovídající hodnotě voucheru.

Je možné prodloužit platnost voucheru?

Dárkový poukaz je platný jeden rok a po uplynutí tohoto termínu se dárkový poukaz stává neplatným. 

Ztratil/a jsem dárkový poukaz, můžete mi vystavit náhradní?

Oznamte nám prosím ztrátu voucheru na našem e-mailu info@znackova-krmiva.cz a kód voucheru zneplatníme.  V případě ztráty však nemůžeme vystavit náhradní poukaz.

Dárkový poukaz se mi nehodí, mohu jej přenechat někomu jinému?

Ano, naše dárkové poukazy nejsou vystavené na konkrétní jméno a pokud si nevyberete nic z naší nabídky, co by Vám udělalo radost, můžete voucher darovat blízkým. Vouchery však nelze přeprodávat třetím osobám. 

Zakoupil/a jsem zboží a uplatnila dárkový poukaz, nyní chci odstoupit od kupní smlouvy do 14 dní, jak mám postupovat?

U nákupu zboží, kde byl uplatněný dárkový poukaz, Vám může být v případě oprávněné reklamace nebo odstoupení od kupní smlouvy, vrácena částka prostřednictvím náhradního dárkového poukazu.

V případě dalších dotazů k dárkovým voucherům nás bez obav kontaktujte na e-mailové adrese info@znackova-krmiva.cz nebo využijte některé z dalších kontaktů. Nákup zboží s využitím dárkových poukazů se řídí dle Obchodních podmínek společnosti REMA CB s.r.o.

Dárkový voucher 500 Kč
Dárkový voucher 1000 Kč
Dárkový voucher 2000 Kč